Станија „бомбардира“ на Инстаграм со провокативни фотки (ФОТО)

Една од најпознатите старлети на Балканот, Србинката Станија Добројевиќ до скоро не беше многу активна на социјалните мрежи, меѓутоа работите се вратија во „нормала“.

Веќе неколку дена атрактивната старлета објавува жешки фотографии на својот профил на Инстаграм.

Со оглед на тоа дека Станија веќе некое време живее во Мајами, а времето таму е идеално за сончање, може да замислите за какви фотографии станува збор…

Еве, дел од нив:

 

View this post on Instagram

 

📖☕️

A post shared by STANIJA 💎 (@stanijadobrojevic) on

 

View this post on Instagram

 

🥰🍀

A post shared by STANIJA 💎 (@stanijadobrojevic) on

Слични објави

Мишел Фајфер секогаш има насмевка на лицето, но таа долго време се бори со овој сериозен проблем

Igor

Науката докажа кои се најпривлечните мажи според жените!

Еспресо

На поканите за свадбата на Вељко и Богдана наведен задолжителен дрес-код

Igor

Изборете се со паничните напади – ќесе во џебот и откопчајте го копчето

Еспресо

Поренашната сопруга на Кајмакоски си ја отвори душата: Манекенката Кристина откри зошто им пропадна бракот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Стопете ги мастите со овие 20 кардио вежби (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

петнаесет − три =

Слични објави

Нежната страна на Алекс Родригез: Емотивно видео за роденденот на Џеј Ло (ВИДЕО)

Igor

Кои жени најмногу уживаат во сексот?

Igor

Ова се 5-те најскапи венчаници на сите времиња! (ФОТО)

Еспресо

Софија Милошевиќ е бремена: Сакаме со вас да споделиме убава вест, ќе имаме бебе!

Еспресо

Ова го може само тој! Чола успеа да направи нешто што колегите од Балканот може само да сонуваат!

Igor

За суви и миризливи пазуви наместо антиперспирант искористете го ова овошје!

Igor