ДНК плетенката е најновата хит фризура (ВИДЕО)

Нова, хит, модерна и убава летна фризура за која ви нудиме комплетен туторијал како да ја направите.

Погледнете го видеото и повеќе нема да размислувате каква фризура да направите, туку едноставно ќе ја ископирате токму ДНК плетенката.

Не е едноставна но кога ќе ја направите е навистина прекрасна, погледнете го видеото и уживајте во предизвикот…

Слични објави

Ја прашаа Камила Паркер дали ќе и недостасуваат Меган и Хари: Одговорот боли! (ВИДЕО)

Еспресо

Сузана Гавазова не мирува! Пејачката објави провокативно видео на Инстаграм! (ВИДЕО)

Igor

ПОГЛЕДНЕТЕ како девојката на РОНАЛДО блесна во Кан (ФОТО)

Igor

Меланија Трамп ја преуреди Белата куќа – Погледнете како сега таа изгледа! (ВИДЕО)

Igor

Тамара Тодевска меѓу шесте силни жени од регионот кои прават промени

Еспресо

Адријана Лима со оваа фотка го воодушеви светот: Прекрасна е! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

дваесет + два =

Слични објави

Погледнете го МОЌНИОТ НАСТАП на Нета на отворањето на Евровизија

Igor

КРИЕЛЕ СО НЕДЕЛИ: Легендарниот француски актер закрепнува по мозочен удар

Igor

Ова се ЧЕВЛИТЕ кои наскоро ќе ги преплават градските улици, но сите не се воодушевени со овој тренд (ФОТО)

Igor

Ги брише подочниците како од шега: Верувале или не, холивудските шминкери користат црвен кармин за тоа!

Еспресо

Стриптизерка падна од шипка висока 6 метри и продолжи да „тверка“ (ВИДЕО)

Еспресо

Вуди Ален „персона нон грата“ во Америка

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian