Дара едвај ги „спакува“ огромните гради во минијатурното бикини (ВИДЕО)

Популарната пејачка Дара Бубамара (43) моментално ужива во топлиот Дубаи, а своите следбеници на Инстаграм ги почести со жешка снимка на која е разголена…

Дара менува пози во минијатурен костим за капење, кој едвај ги собра нејзините големи гради, кои беа во прв план.

Бубамара ги воодушеви своите следбеници, а можете само да замислите како им било од крупните кадри од нејзините бујни гради…

Погледнете:

Слични објави

Згодниот инфлуенсер се тестираше за корона, а додека ги чека резултатите покажа што прави во карантин (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Непрепознатлива: Папараците ја уловија без шминка (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп за 7 мај: Побарајте помош, не мора да правите сè сами

Еспресо

Стинг ја воодушевува публиката во Скопје

Igor

Чудни навики во исхраната на познатите

Igor

Брижит Макрон важи за една од најстилизираните дами во светот – Нејзините салонки од 1.000 евра се новиот моден погодок (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

10 − пет =

Слични објави

Погледнете каква „риба“ е Марија од „Ај Кју“: Ова се нејзините најжешки фотки (ФОТО)

Igor

Ирина Шајк ја отвори душата: О, Боже, не знам што да правам, се распаѓам…

Еспресо

И коронавирусот е добра прилика за заработка: Ким Кардашијан лансираше линија маски за лице

Еспресо

Карлеуша конечно ја призна аферата со Врањеш: Тоа се моите голи гради и мојот полов орган!

Еспресо

Нивес Целзиус ја покажа тетоважата на интимно место: Нејзините фанови постојано „зумираат“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Заборавената англиска кралица: Владеела само девет дена, а била погубена на 16 години по наредба на нејзина роднина (ВИДЕО)

Еспресо