Дали ја препознавате? Зад себе има турбулентен развод, а ја поврзуваа и со Бредли Купер

Ова слатко девојче денес е мајка на три деца и има многу успешна кариера.

Се работи за познатата глумица која важи за една од најубавите во Холивуд. Магазинот „Пипл“, оваа пролет ѝ ја додели и титулата „најубава“.

Profimedia

Денес има три деца од бракот со поранешен сопруг Бен Афлек, а нивниот развод беше многу турбулентен. Ѝ беше потребно прилично време да се опорави, но сега се во добри односи.

Ја поврзуваа и со холивудскиот

Instagram

заводник Бредли Купер.

На фотографијата е Џенифер Гарнер, глумицата со најубавата насмевка во Холивуд.

Jennifer Garner podijelila je recept za zdravi smoothie doručak i zvuči odlično

Слични објави

Вкусна и брза салата од боранија (РЕЦЕПТ)

Igor

Џенифер ги покажа совршените мускули: Еве како вежба латино дивата (ВИДЕО)

Igor

Никогаш не добивате покана за втор состанок? Еве зошто!

Igor

Ова е идеалната разлика во годините за успешна љубовна врска

Igor

Со кого сѐ се дружеше сопругата на Трудо пред да ѝ биде дијагностициран коронавирусот

Еспресо

Славниот пар разменуваше бизарни бакнежи, веднаш се јави Џастин Бибер: „Чудни сте“ (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

оне × 2 =

Слични објави

„Мењам козу“: Најдоброто од „Еден на Еден“ овој викенд! (ВИДЕО)

Еспресо

Цеца воодушевена од дочекот во Штип: Погледнете со што ѝ била преполна собата! (ВИДЕО)

Igor

Откриена тајната на омилениот божиќен филм!

Слободен Печат

Погледнете ова е СОВРШЕН ЗАДНИК – Кендал Џенер го СТРЕСЕ ИНСТАГРАМ (ФОТО)

Igor

Без ДОЛНА ОБЛЕКА и со деколте до папок прошета по црвениот тепих: Кога се наведна да испрати бакнеж, ВЕНЕЦИЈА ЗАНЕМЕ (ФОТО)

Igor

Направете совршен салеп со цимет – совршен сојузник против кашлицата

Igor