Бруталната русокоса се појави на црвениот тепих и сите ги засени! Од нејзините гради боли глава, а таа не можеше да ги скроти! (ФОТО)

Би можеле да кажеме дека на Клои Симс (37), британската ријалити ѕвезда, јануарскиот студ воопшто не ѝ пречи, со оглед на комбинацијата во која се појавила на доделувањето на Националните телевизиски награди, кои се одржале во Лондон.

Атрактивната русокоса во прв план го ставила бујното деколте, а црната тоалета со длабок изрез и уште подлабоко деколте, допринела сите очи да бидат насочени кон неа.

Околу вратот носела голем ѓердан, кој привлекувал дополнителни погледи на нејзините силиконски гради, кои инаку сака да ги истакнува.

Инаку, Клои славата ја стекнала после појавувањето на британска телевизија и откако почнала да се дружи со славните личности од A-листата, како Парис Хилтон, а ја поврзувале и со поранешното момче на Памела Андерсон и фудбалерот Адил Рами, бидејќи биле забележани додека напуштаат еден хотел во Лондон.

Клои има една ќерка, Медисон, која ја добила додека била во романса со Ден Едгар.

Слични објави

Се е поинаку откако стави силиконски гради: Ова се најжешките фотографии на водителката Елена Стефановска (ФОТО)

Igor

Ѕирнете во џунглата на Сузана Гавазова (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Прва магнетна резонанца која покажува каква магија се случува во мозокот додека мајката го бакнува бебето

Еспресо

Поради голите гради кои ѝ „испаѓаа“ од комбинезонот, Рита Ора во центарот на вниманието во Париз! (ФОТО)

Еспресо

Повеќе од 2 милиони лајкови за 17 часа: Џеј Ло во теретана го покажа своето секси тело (ФОТО)

Igor

Џони Деп планира да се венча со девојката со која се бакнуваше во Белград

Igor

Остави Коментар

четири + два =

Слични објави

АСТРОЛОЗИТЕ ТВРДАТ: Овие 6 знаци најмногу размислуваат и „кршат“ глава за сè

Igor

Бојана Скендеровски за првпат објави фотографија од синчето (ФОТО)

Igor

Леонардо Ди Каприо со својата девојка во Кан: Поради неа станал и професионален фотограф? (ФОТО)

Igor

„Што си направил од себе“: Саша Ковачевиќ драстично го смени имиџот и ги подели неговите фанови (ФОТО)

Igor

Што да правите во Скопје ОВОЈ ВИКЕНД

Јасмина Кантарџиева

Наместо да ги купувате, направете сами здрави интегрални плочки

Igor