Антониа Гиговска со извонреден стајлинг на доделувањето на MAC наградите во Белград! (ФОТО)

Нашата позната пејачка Антониа Гиговска мами воздишки со својот неверојатен стајлинг на вечерашните MAC награди во Белград.

ФОТО: Васко Спасоски

Младата Антониа облечена во монохромна комбинација уште еднаш докажа дека на стилот можат да и позавидат многу познати ѕвезди.

ФОТО: Васко Спасоски

Пејачката овој бел стајлинг одлучи да го пополни со минимален накит и впечатлив црвен кармин кој одлично ѝ прилега. Таа сепак се одлучи за комфор и совршено ги вклопи белите патики во стајлингот.

ФОТО: Васко Спасоски

И посакуваме среќа на Антониа, која е номинирана за најдобар женски вокал, а нејзината песна „Никогаш не вели никогаш“ се наоѓа во топ 5.

ФОТО: Васко Спасоски

Слични објави

Андреа Бочели за Велигден ќе пее во Миланската катедрала: Тоа ќе биде молитва за Милано и за цел свет!

Еспресо

Ќе ви се насолзат очите: Весна Бејби не сака да се сети на утрото, 16 октомври, 2007 година (ФОТО)

Igor

Мадона го зголеми задникот – Сакала да изгледа како Ким Кардашијан, па направила катастрофа (ФОТО)

Igor

Брза пица во тавче

Igor

Само Јелена Карлеуша има храброст да се облече вака! (ФОТО)

Васко Спасоски

Народен лек – Излекувајте ја уринарната инфекција со семки од лубеница

Еспресо

Остави Коментар

13 − шест =

Слични објави

Хороскопски знаци со кои ќе доживеете најдобра летна авантура

Igor

Од што е направена оваа жена: Жизел позираше на плажа и покажа стомачни мускули и затегнат задник (ФОТО)

Васко Спасоски

АНЏЕЛИНА ЏОЛИ ОДЛУЧИ: Само еден ќе го добие нејзиното богатство

Igor

Како да го отстраните гелот од ноктите во домашни услови без да ги упропастите?

Еспресо

Пролетна исхрана за подмладување на кожата

Igor

Една од најубавите жени на планетата позираше топлес, а кога ќе ја видите мокра покрај огледало… (ФОТО)

Васко Спасоски