Ана Николиќ отпатува во Мароко да сними спот, но не ги заборави обожавателите! Им испрати жешка фотка! (ФОТО)

Српската пејачка Ана Николиќ очигледно се подготвува да се врати на голема врата. Таа најпрво ги намали вишокот килограми и својата линија ја доведе до сорвршенство.

Потоа Николиќ влезе во студио и веќе неколку месеци макотрпно работи на својот најнов албум со кој планира да се искачи на врвот.

Албумот е скоро готов, а таа деновиве отпатува во Мароко за да го сними својот најнов видеоспот.

Ана сподели и фотографија со своите обожаватели на социјалните мрежи и доби стотици позитивни коментари.

Погледнете:

Слични објави

Кендал Џенер фати уште една НБА ѕвзеда, фановите бесни! (ФОТО

Васко Спасоски

Овие хороскопски знаци секогаш се борат за правда!

Igor

Па, не го можам бре јас ова: Стихови на Цеца ги поврзаа со коронавирусот, а нејзината реакција ќе ве изнасмее! (ФОТО)

Васко Спасоски

Задникот во преден план: Најтетовираната Македонка објави жешка фотографија (ФОТО)

Igor

Ветерот и ја дувна кошулата, па и летнаа градите (ФОТО)

Igor

Ким Кардашијан: Ќе ви покажам слики од мојата оштетена кожа кога ќе ја тргнев лепливата лента (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

четири + 12 =

Слични објави

Близнаци родени со различна боја на кожата

Еспресо

Ќерката на познатиот пејач Драган Којиќ – Кеба заврши зад решетки! (ФОТО)

Васко Спасоски

Погледнете колку пари потрошила КАРЛЕУША на роденденскиот стајлинг (ФОТО)

Igor

ВАЖНО ДА НЕМА ГЛАДНИ: Бон Џови има ресторан, оброците немаат цена

Igor

Аки Рахимовски добил ќерка со 27-години помладата Словенка

Еспресо

Откриена е причината зошто Елтон Џон се расплака и го напушти својот концерт пред неколку дена (ФОТО)

Васко Спасоски