Актерката Ванеса ја покажа новата тетоважа: Таа е на непријатно место, но дали ја разбирате пораката? (ФОТО)

Една од најпопуларните актерки од младата генерација, преубавата Ванеса Хаџинс (31), чиј филм „Bad Boys for Life“ моментално е најгледан во Соединетите Американски Држави, решила себе си да се почести со нова тетоважа која ја направила во едно тату-студио во Њујорк.

Младата холивудска актерка тетоважата ја ставила на своето торзо, односно блиску до своите бујни гради.

Таа се одлучила да истетовира сончоглед, а со него се пофали и на Инстаграм.

Погледнете како изгледа нејзината тетоважа:

 

View this post on Instagram

 

And to conclude our #thirstythursday Hahahahaha 😂 @drag_ink @bangbangnyc

A post shared by 🔮Vanessa Hudgens🔮 (@vanessahudgens) on

Слични објави

Таа е полн погодок: Заборавете на силиконските убавици кои некогаш сте ги виделе (ФОТО)

Слободен печат

Карлеуша се пофали со стомачните мускули: Тијана Дапчевиќ и Јелена Розга се воодушевија! (ФОТО)

Еспресо

Ваков одговор можеби не очекувавте: Повеќето мажи мечтаат за водење љубов на ова место!

Igor

ОПАСНО ЗГОДНА: Кортни Кокс воодушеви со интересно видео во минијатурно бикини (ВИДЕО)

Igor

Деми Ловато е во врска со младата ѕвезда, а Инстаграм е виновникот кој ги откри! (ФОТО)

Еспресо

Како да носите маски на високи температури: Јапонците го имаат одговорот

Еспресо

Остави Коментар

четири × 3 =

Слични објави

Како да подготвите мексиканска салса? (РЕЦЕПТ)

Igor

Вистинско мало царство за наследниците: Сека Алексиќ ја покажа детската соба која изгледа магично! (ВИДЕО)

Еспресо

Хуманост на дело: Опра Винфри донира 10 милиони долари во борбата со коронавирусот

Еспресо

Дневен хороскоп за 30 април: Погледнете што ве очекува овој четврток!

Еспресо

Порноѕвезда снимала сцени на хрватски автопат

Igor

Оваа ноќна мора нека биде позади нас: Карлеуша му упати поддршка на Ѓорѓе Давид кој заболе од корона! (ФОТО)

Васко Спасоски