Кога сте близу до оргазам, вашиот партнер САКА да го чуе ТОКМУ ОВОЈ ЗБОР!

Филмовите за возрасни колку што се корисни, толку можат и да ја разнишаат самодовербата на мажите, а тука ситуацијата ја спасуваат кој друг, ако не жените.

За мажите најважно е да запаметат дека не мора да глумат порно-ѕвезда за да би ја задоволиле својата партнерка. Најдобро е да го користат она што природно го имаат и да имаат хемија со личноста, понатаму е лесно.

Но, ако нешто загусти, тогаш девојките треба да го ослободат својот партнер од нереалните стандарди кои порно-филмовите ги поставуваат. Сепак, тоа не значи дека треба да рецитирате еротска поезија за да го стимулирате да продолжи.

Изговарање на фразите од порно-филмовите е лоша одлука. Потребен е само еден збор, што треба да го изговорите неколку мига пред да доживеете оргазам.

Се работи за „свршувам“, толку едноставен збор, кој за вашиот партнер е потврда дека е одличен во кревет. Тогаш тој ќе се препушти на уживањето и ќе имате прилика и двајцата да доживеете оргазам во исто време.

Слични објави

Како правилно се негува бојадисаната црвена коса?

Igor

Никогаш не исфрлајте ги во целост јаглехидратите од исхраната

Igor

Сите нечистотии од фугите исчезнуваат: Оваа мешавина гарантира совршено чисти керамички плочки (РЕЦЕПТ)

Igor

Кралицата Елизабета и принцот Филип се сакаат повеќе од 70 години: Смислата за хумор е многу важна (ФОТО)

Еспресо

Левата рака на Мирка „тежи“ милион швајцарски франци (ФОТО)

Еспресо

Познатата актерка го пронајде совршениот баланс помеѓу мајчинството и вежбањето! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

5 × два =

Слични објави

Длабински чиста кожа: Домашен пилинг од кокосово масло и сода бикарбона кој прави чуда!

Еспресо

Промени во урината кои укажуваат на проблем

Igor

Куркумата е многу здрава, но ова се 5 случаи во кои НЕ СМЕЕТЕ да ја користите

Igor

Совет од мажите: Како до перфектен орален секс?

Igor

Во кој период од денот сме најпродуктивни?

Еспресо

ОВА Е СОВРШЕН ДЕЛОВЕН СТАЈЛИНГ: Амал Клуни им одржа модна лекција на сите дами (ФОТО)

Igor