Најелитниот секс-клуб во светот: Некои сакаат оргии, некои секс пред публика

Најелитниот секс клуб во светот е „Снцтм“ во Калифорнија.

Го посетуваат богати парови кои сакаат да го зачинат својот сексуален живот. Некои дури плаќаат и годишна членарина која изнесува повеќе од 70.000 евра. Клубот организира луксузни и еротски забави во Њујорк, Лас Вегас, Мајами, Москва и Киев. Ако посетителите на клубот платат дополнително, можат да учествуваат во еротски забави како богатите и славните. Посетителите на располагање имаат и приватни соби за да ги исполнат своите желби.

Ги забавуваат еротски изведувачи кои имаат тенденција кон нивните потреби. Некои преферираат оргии, а други повеќе сакаат секс со партнерот пред публика.

„Станавме еротско уточиште, уточиште далеку од друштвените норми во кое гостите можат да истражуваат. Треба да се вклучат во разговор, да се допираат, да се откриваат себеси во ограничено, приватно и сензуално окружување. Може да се доживее искуство кое нема лесно да се заборави“, рекол извор за Дејли стар.

Членовите кои сакаат да се зачленат во клубот мора да го напишат своето име, датумот на раѓање и професијата, а треба да ги наведат и своите сексуални фантазии.

„Примаме гости со исклучително префинет вкус. Нашиот просечен член мора да биде угледна личност и да се согласува со нашите сексуални слободи“, рекле сопствениците на клубот.

Инстаграм

Слични објави

Ова се трите фази на љубовта!

Еспресо

Живеела како калуѓерка, а потоа станала ѕвезда во филмовите за возрасни: Црквата ме уништи, а ова ми беше најголемиот проблем!

Igor

Што по разводот? Четири знаци дека сте подготвени за нова љубов!

Еспресо

Српската порноактерка Адриана ја снимила најдобрата орална сцена! (ФОТО)

Васко Спасоски

НИЕДНА НЕ Е ИЗГЛЕДОТ: Кои карактеристики на мажот се најпривлечни за жената

Igor

Проверете дали имате совршен сексуален живот со партнерот

Igor

Остави Коментар

2 × пет =

Слични објави

Оваа ноќ приредете ѝ НЕЗАБОРАВЕН ОРГАЗАМ на вашата партнерка со помош на нејзините гради

Igor

Истражување: Канабисот го зголемува сексуалното задоволство кај жените

Igor

ПОРАКА ОД БИВШИОТ: Не размислувајте што сака, туку решете го проблемот

Igor

ЗАПОМНЕТЕ: Интимноста е поважна од сексот! Еве зошто…

Слободен печат

Сексот или фудбалот? Еве во што повеќе уживаат мажите!

Igor

Колку долго треба да трае сексот за жената да биде тотално задоволена?

Igor