Задолжителен накит за оваа сезона (ФОТО)

Во текот на топлите денови накитот претставува важен дел од секој аутфит.

Оваа сезона е во знакот на овој впечатливи парчиња кои со оригиналниот дизајн и материјалите, како и со ефектните детали ги мами погледите.

Ви претставуваме некои од задолжителните парчиња накит за оваа сезона:

 

Слични објави

Се што ви е потребно за совршени локни е пеглата за коса (ВИДЕО)

Igor

Ни пиша Светлана од Северна Италија: Драги мои Македонци…

Васко Спасоски

Аделина Тахири, жена со префинет стил (ФОТО)

Igor

Данче од Кичево прави чудо со своите раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

Жените доминираат во номинациите за Греми-наградите 2020 година!

Igor

165 илјади воодушевени луѓе: Видеото во кое овие луѓе дознаваат дека ќе добијат внуче е вистински хит (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

десет + осум =

Слични објави

Љубов за време на коронавирусот: Двајца млади Руси почнале да се состануваат во карантин

Еспресо

Погледнете како изгледаат кутрињата кои што се мешавина од златен ретривер и пудлица! (ВИДЕО)

Еспресо

Вака изгледа кога Ели Саб ќе ја дизајнира венчаницата за својата снаа (ФОТО)

Igor

Хит фризура за летото: Кратката коса е повторно во мода (ФОТО)

Igor

32 најинтересни факти за планетата Земја: Најлутото чили пиперче може да ве убие

Еспресо

БРУТАЛНА, УБАВА И СО КРВАВИ РАЦЕ: Како изгледал успехот и падот на Ла Катрина, една од најмоќните кралици на мексиканските картели?

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian