Црното одело на Меланија Трамп кое секоја жена треба да го има (ФОТО)

Меланија Трамп одлучи на кратко да се оттргне од фустаните во кои сме навикнале да ја гледаме, па за последниот службен настан во Белата куќа избра класично црно одело со потписот на Мајкл Корс и бела кошула.

Ова модно парче кое зрачи со елеганција, префинетост, но и професионалност и одважност го комбинираше со црни салонки со високи потпетици.

Едноставно е, ваква одлична комбинација, треба да има секоја жена.

Слични објави

Го зазема модниот трон: По анимал и карираниот, пристигна „must have“ принтот!

Igor

Денот на вљубените низ светот: Италијанките ѝ праќаат писма на Јулија, а Французите ги обновуваат заветите

Еспресо

Тој е готвач од елитен ресторан, а сега готви храна на бездомниците (ФОТО)

Еспресо

Едноставен трик за ПОЛНИ УСНИ на кој досега не сте се сетиле

Igor

Таа е една од најплатените љубовници на сите времиња: Има сè што ќе посака (ФОТО)

Еспресо

ВАКА ТРЕБА ДА ИЗГЛЕДА ИДЕАЛНАТА ЖЕНСКА ФИГУРА: Многумина нема да се сложат, но НАУЧНИЦИТЕ ГО КАЖАА СВОЕТО (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

4 × три =

Слични објави

Вака сега во Рим се продава сладолед: Сè е поинаку како пред ковид-19! (ФОТО)

Еспресо

ФОТО: Контроверзен богаташ – На свадба дошол со 6 трудници, сите бремени од него!

Еспресо

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА: Велигденско украсување во домашни услови со Славица Трчкова

Еспресо

Што да направите доколку сте на отворено, а надвор има грмотевици!

Слободен Печат

Доживеале нешто што не може да се замисли: Меган Маркл им помогнала да направат селфи!

Слободен Печат

Жените открија каков тип на мажи најмногу им се допаѓа!

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian