Совршени комбинации кои вклучуваат БЕЛА МАИЦА

Белата маица е најлежерната модна класика која треба да се најде во сечиј шкаф.

Без оглед на трендовите и на стилот, ова парче е секогаш совршен почеток на секоја комбинација. Остава простор за креативност и за многу различни комбинации.

Погледнете неколку совршени комбинации кои вклучуваат бела маица и во кои сигурно ќе бидете забележени.

View this post on Instagram

Tam bir BO günü💌

A post shared by Nur Bilen Yavuzer (@nurbilenyavuzer) on

View this post on Instagram

Who dares, wins. #01

A post shared by Erna Saljevic (@divaisback) on

View this post on Instagram

@jdfashionfreak ✔️✔️

A post shared by Women With Style (@women_with_style) on

View this post on Instagram

@best_street_styles

A post shared by Women With Style (@women_with_style) on

View this post on Instagram

@rike_de via @best_street_styles

A post shared by Women With Style (@women_with_style) on

View this post on Instagram

Coffee ☕️ with @cmcoving

A post shared by Women With Style (@women_with_style) on

Слични објави

Почнала да го дои бебето во зоолошка, но не го очекуваше она што се случи (ВИДЕО)

Еспресо

Модната икона Коко Шанел во слободно време била нацистички шпион!

Слободен Печат

ХРАБРО И НЕСЕКОЈДНЕВНО: Би носеле ли „превртено“ омбре?

Igor

Направете си купка од јаболков оцет за вашите стапала и уживајте во благодетите од неа

Igor

Првпат во историјата Италијански „Вог“ со бела насловна: Белата боја не е предавање, туку празен лист што чека да биде испишан

Еспресо

Јапонски деликатес: Палачинки Окономијаки

Igor

Остави Коментар

шест − оне =

Слични објави

Патот до престолот на Ријана: Од улична продавачка до најбогата пејачка (ФОТО)

Еспресо

Грк кој спиел со над 4.000 жени предупредува: Тоа нема да ве исполни!

Еспресо

Имал 317 кг и му се заканувала смрт – Решил да го сврти животот наопаку и ослабнал 127 кг

Еспресо

Истите фустани на девериците се РИМСКА ТРАДИЦИЈА, а причината за тоа е малку морничава

Igor

Рок списанието „Кју“ по 34 години постоење, ќе престане да се печати

Еспресо

Вистинската Људмила од Чернобил проговори за серијата и рече дека е полна со лаги! (ВИДЕО)

Слободен Печат
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian