СОЧНИ ДЕТАЛИ: Зошто Меган се разведе и што барала од сопругот во случај на бременост?

Неодамна е емитуван документарец посветен на сегашната војвотка од Сасекс и сопруга на принцот Хари, Меган Маркл.

Таа пред да се сврши со него, беше актерка и нејзиниот приватен живот се одвиваше пред будното око на медиумите и обожавателите.

Филмот „Meghan Markle: Movies, Marriage & Motherhood“ открива сочни детали од приватниот живот на војвотката, особено за нејзиниот прв брак. Таа се омажи за продуцентот Тревор Енгелсон во 2011 година на Јамајка, а се разведоа две години подоцна.

Новопечената војвотка од својот прв сопруг барала во случај да остане бремена и да роди дете, тој да ѝ плати естетски операции за затегнување на стомакот и корекција на градите. Списокот бил полн и со козметички третмани и скапа козметика за нега.

Уште една од причините за разводот е нивната постојана разделеност, особено откако ја добила улогата во „Suits“.

Сепак, откако стана членка на кралското семејство очигледно се предомисли и воопшто не се двоумеше да роди бебе на принц.

Слични објави

Пробајте да не се насмеете #2 (ВИДЕО)

Еспресо

Германски колачиња со зачини

Igor

Секоја жена од стил мора да го знае ова: Вака се носи најпопуларниот аксесоар за коса за оваа сезона! (ФОТО)

Igor

Девојка докажува дека буквално секој може да носи маска со мала доза на креативност! (ВИДЕО)

Еспресо

Моравме да чекаме два месеци за да дознаеме дали сме добиле син или ќерка

Еспресо

Скромниот домар секој ден пиел кафе во болницата: Кога починал семејството ја дознало неговата тајна

Еспресо

Остави Коментар

деветнаесет − десет =

Слични објави

Кралицата Елизабета веќе нема да им се врати на кралските должности? Ќе биде во изолација со години!

Теодора Циклевска

Постои научно објаснување зошто луѓето ги изневеруваат личностите кои ги сакаат

Еспресо

Билјана Црвенковска: Жените, мајките, девојките во Македонија, се плашат да кажат „НЕ“

Еспресо

И после пак не верувајте: 10 фотографии кои докажуваат дека фризурата го менува изгледот на жената (ФОТО)

Слободен печат

Уживајте во секое залче: Страмболи – Пица завиткана во ролат (РЕЦЕПТ)

Igor

Кои се историските личности што се наоѓаат на картите

Слободен печат