Познатите блогерки како инспирација: Фустани и наметки за на плажа во кои ќе заблескате (ФОТО)

Размислувате кои парчиња облека да ги понесете со вас на претстојниот годишен одмор. Ние ви го нудиме најефикасното решение за на плажа, а тоа го потврдија и блогерките.

Фустани, лелеави лесни наметки кои ќе го нагласат вашиот стајлинг, а притоа во нив ќе се чувствате одлично.

Ќе можете да ги комбинирате и за на плажа и за прошетките.

Погледнете ги идеите од неколку познати блогерки…

https://www.instagram.com/p/BxXv5FLFRH2/?utm_source=ig_embed

View this post on Instagram

Salty hair, don’t care💦

A post shared by Nur Bilen Yavuzer (@nurbilenyavuzer) on

Слични објави

Меланија повторно одржа модна лекција! (ФОТО)

Igor

Неверојатнатата Елин со својата фантастична фигура ги руши стереотипите (ФОТО)

Еспресо

Интервју со Катарина Ивановска: Не делувам наивно за некој да си дозволи да ми понуди непристоен предлог

Кристина Апостолова

Мистериозно суштество на среде пат: Пола риба, пола алигатор – жителите во шок! (ФОТО)

Васко Спасоски

Се венчала во болница за да ја исполни последната желба на татко ѝ кој бил на смртна постела!

Еспресо

Ирина Шајк ќе ви покаже како се носи кроп топ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

петнаесет − тринаесет =

Слични објави

Кој помина подобро? Супермодели кои (не)сакаа да го запрат времето со корекции на лицето (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Брза, лесна и преубава фризура идеална за летните горештини (ВИДЕО)

Igor

Што предвидува Нострадамус за 2020 година: Монархот „кој најдолго владее ќе умре“

Слободен печат

Почина кинеската студентка која со години се грижела за болниот брат со само 39 евра месечно

Еспресо

Постојано е во вашите раце, а повалкана е од мобилниот и ВЦ школката заедно

Еспресо

Новинарка известуваше од дома, а нејзиниот татко влезе во кадар топлес! (ВИДЕО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian