Плетен костим за капење: Преубав, единствен, женствен, романтичен

Ако сте во потрага по костим за капење кој ќе биде поинаков од останатите, вашиот избор нека биде плетен костим.

Преубав е, единствен, женствен и романтичен.

Просто неодолив. Изберете минијатурно бикини или заводлив едноделен костим за капење и освојте ја целата плажа.

Погледнете како изгледаат некои познати модели во плетени костими.

Чарли Риина/ Profimedia
Деми Роуз/Profimedia
Фара Абрахам/Profimedia
Алесија Тедески/Profimedia
Бека Тили/Profimedia
Даниел Лојд/Profimedia

 

Слични објави

Милионите буквално му паднале од небо – Жежок камен вреден 1,5 милион евра му го пробил кровот и слетал во дневната

Васко Спасоски

Како Италијанките се облекуваат на есен: Учете од најдобрите! (ФОТО)

Igor

Интервју со Мерсиха Шукри: Секогаш сум искрена и критична, најмногу кон себе

Слободен Печат

Погледнете како изгледаат кутрињата кои што се мешавина од златен ретривер и пудлица! (ВИДЕО)

Еспресо

Доживотен тренд: Ова парче облека секогаш е во тренд, а пристапно е за секого (ФОТО)

Igor

ИЗНАЈМИЛЕ НАЈСКАП РЕСТОРАН И ОДЛИЧНА МУЗИКА ЗА СВАДБА: Сè изгледало совршено додека свекрвата не уништила сè!

Еспресо

Остави Коментар

дванаесет + пет =

Слични објави

Весела Христовска: На македонската жена ѝ недостига повеќе самодоверба, време за себе и да знае да каже „не“

Еспресо

ВИДЕО+ФОТО: Бодибилдер се ожени со секс кукла – Се запознале во бар, а после 8 месеци „врска“ ја запросил

Еспресо

ПМС. Приказна за лицемерието и предавството

jasmina.kantardzieva

Што кажува вашата профилна фотографија за вас?

Еспресо

Оваа девојка ослаби 50 килограми и стана Мис Велика Британија (ФОТО)

Еспресо

Дамите во црвено СЕКОГАШ ПРИВЛЕКУВААТ ВНИМАНИЕ – а еве и зошто е тоа така

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian