Ова е најбараната ташна на светот, чини 525 долари и во моментов ја чекаат 120.000 луѓе!

Жените ширум светот се сосема маѓепсани од ташната „лале“ („Tulip“), со потпис на брендот „Линјер“.
Ташната е изработена од најфина кожа, се собира на врвот и доаѓа во различни комбинации на бои.

Изгледа дека токму оваа комбинација ја прави мошне привлечна, а фактот дека истовремено е елегантна и спортска направи да се најде на врвот на модната сцена.

Секогаш кога ќе се најде во продажба се распродава за неколку часа. Можеби звучи неверојатно, но за да се добие оваа ташна листата на чекање брои дури 120.000 луѓе.

Во моментов може да се купи по цена од 525 долари.

Слични објави

Будимка Поповска – Буде: Сакам жени кои можат да направат пат таму каде што го нема

Еспресо

Сакате обликувани нозе и задник? Правете ја оваа вежба секојдневно (ВИДЕО)

Igor

Фитнес модел чија фигура не можете лесно да ја заборавите (ФОТО)

Еспресо

Џорџина Родригез: Како продавачката со месечна плата од едвај 300 евра стана гламурозна инфлуенсерка (ФОТО)

Igor

Измама од „1001 ноќ“: На лекар му продале Аладинова ламба за 41.500 долари!

Слободен печат

Бабичка насмеа милиони луѓе во светот (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

деветнаесет − дванаесет =

Слични објави

Девојка доби 40 конци на лицето, откако се обиде да се фотографира со своето куче (ФОТО)

Еспресо

Татко на годината: Ги снимал звуците на своето бебe, па направил нова верзија од легендарната рок песна! (ВИДЕО)

Еспресо

Бурниот живот на Вознијацки: Се сликаше гола за магазин, а Роналдо ја „ќари“ со скап автомобил (ФОТО)

Еспресо

„Ауди“ ја повлече „провокативната“ и „опасна по живот“ реклама со девојчето и бананата

Еспресо

Домашен сок од јагоди БЕЗ КОНЗЕРВАНСИ, одличен за лето (РЕЦЕПТ)

Igor

Необични моменти во кои главната улога ја има Ким Џонг Ун: Севернокорејскиот водач во фабрика за лубриканти! (ФОТО)

Слободен печат
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian