Нозете и задникот ви се слабата точка? Еве како да ги затегнете (ВИДЕО)

Летото е тука а тоа значи дека треба да му се посветите на вежбањето и корекцијата на евентуалните несовршености доколку сакате секси и затегнат изглед.

За совршено обликуван задник и цврсти нозе не се заслужни само гените. Напротив, од пресудно значење е вежбањето, а ние ви претставуваме вежби кои можете да ги правите во својот дом, без никаква опрема.

Нозете и задникот се најчесто најкритичните места кај повеќето жени кои водат борба со вишокот килограми и незатегнатото тело, но без грижа, ова видео ќе ви донесе резултати по само три недели редовно вежбање.

Уживајте во секојдневното вежбање и обликувајте го вашето тело на посакуваниот начин….

Слични објави

Необична глетка: Лисица и мачка си играат среде улица! (ВИДЕО)

Еспресо

Се омажи ќерката на Ел Чапо, избраникот ѝ е внук на „бароницата на дрогата“

Еспресо

Фотографиите на кои се гледа како рускиот цар плива гол, повторно ја заинтригираа јавноста

Васко Спасоски

Што да направите доколку сте на отворено, а надвор има грмотевици!

Слободен Печат

Реставрирал историска слика од Богородица, па ја искасапил до непрепознатливост

Еспресо

Направете си купка од јаболков оцет за вашите стапала и уживајте во благодетите од неа

Igor

Остави Коментар

седум − три =

Слични објави

Љубов за време на коронавирусот: Двајца млади Руси почнале да се состануваат во карантин

Еспресо

Студиите докажаа: Работењето од дома носи помалку стрес, а поголема продуктивност

Еспресо

Оваа убавица е фитнес инспирација која може да биде пример за секого! (ФОТО)

Еспресо

Никол го сруши Инстаграм со изјавата: Ме избегнуваат бидејќи им се гадам, ме викаат чудовиште (ФОТО)

Слободен Печат

Селена Гомез откри дека била жртва на насилство!

Еспресо

Си преправал дека е мртов за да ја види реакцијата на неговото куче и на мачката: Еве како реагирале!

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian