Моден хит: Ева Лонгорија во жолто одело кое секоја дама треба да го има! (ФОТО)

Една од најатрактивните жени во светот освојува не само со изгледот, туку и со стилот на облекување…

Ева Лонгорија (44) гостуваше во една емисија во склоп на промотивната турнеја на новата серија „Grand Hotel“, а за таа прилика понесе ефектно жолто одело кое е во тренд оваа пролет или лето.

профимедиа

Имено, актерката жолтото сако и пантолони со популарниот „цигарет“ крој ги искомбинира со бела маица, додека елегантниот стајлинг го заокружи со сандали во кафено-кремаста нијанса на висока потпетица.

Во текот на позирањето пред фоторепортерите таа не ја тргна насмевката од лицето.

профимедиа

Покрај неа, и пејачката Деми Левато во овие топли денови ужива во жолто одело, кое таа го искомбинира со црна блуза и црно мини здолниште.

View this post on Instagram

And it was all yellow 💛✨

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Слични објави

Никогаш не се шишала, ниту се фарбала – Денес нејзината коса е подолга од неа (ФОТО)

Еспресо

Нов потрес во кралското семејство: Таткото на Меган Маркл ќе сведочи против неа на суд!

Еспресо

Каде грешите кога ќе одлучите да живеете заедно со партнерот?

Еспресо

СТЕ ЗНАЕЛЕ ЛИ: Зошто популарните „лубутанки“ имаат црвен ѓон?

Igor

Ева Лонгорија во МОДЕЛ НА ПАНТОЛОНИ кои ќе ја одбележат есенската и зимската сезона (ФОТО)

Igor

Го зазема модниот трон: По анимал и карираниот, пристигна „must have“ принтот!

Igor

Остави Коментар

18 − 17 =

Слични објави

Лапни, голтни: Монте – Неодоливо вкусна торта која не се пече (РЕЦЕПТ)

Igor

НАЈДОБРИОТ РЕЦЕПТ за сос за сите видови месо и риба

Igor

Дали сонувате? Повеќето луѓе ги сонуваат овие соништа, еве го нивното значење (Втор дел)

Еспресо

Како да се од бајките: Запознајте ја мама Ангела и слатката Миа – најубавите Македонки на Алјаска (ФОТО)

Васко Спасоски

Идеална фризура за летните денови: Репче на поинаков начин (ФОТО)

Igor

Брзо и лесно отстранете ги непријатните мириси од фрижидерот

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian