МАКЕДОНСКА ЕСТРАДА: На која најдобро ѝ стои бикинито? (ГАЛЕРИЈА)

Заслужените годишни одмори македонските естрадни ѕвезди најчесто ги поминуваат на плажите, а нивните секси изданија никого не оставаат рамнодушен.

Која од нив најдобро изгледа во бикини?

Изборот дефинитивно не е лесен.

Елена Ристеска/Instagram
Елена Ристеска/Instagram
Сузана Гавазова/Instagram
Викторија Лоба/Instagram
Викторија Лоба/Instagram
Антонија Гиговска/Instagram
Аделина Тахири/Instagram
Аделина Тахири/Instagram
Катерина Ивановска
Катерина Ивановска/Instagram
Маријана Станојковска/Instagram
Алтуна Сејдиу/Instagram
Наташа Малинкова/Instagram
Дани Димитровска/Instagram
Јелена Спанџарска/Instagram
Лила Филиповска/Instagram

Слични објави

Науката докажа кои се најпривлечните мажи според жените!

Еспресо

Морничава снимка од смртта на сопругот на руската богаташка: Ставиле сув мраз во базенот, тројца починале (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Еспресо

Левата рака на Мирка „тежи“ милион швајцарски франци (ФОТО)

Еспресо

Сексуалните апетити на најпосакуваните жени во светот 3: Мата Хари одела во јавна куќа за да се одмори

Слободен Печат

Сличноста е неверојатна: Принцезата Шарлот и внуката на принцезата Дајана како близначки

Теодора Циклевска

Џентлменско правило од 1991 година: Еве колку жената треба да биде помлада од мажот за врската да биде совршена

Еспресо

Остави Коментар

3 × 4 =

Слични објави

5 знаци дека ве фаќа празнична депресија!

Теодора Циклевска

Изгледај како од МИЛИОН ДОЛАРИ: Модни трикови за луксузен изглед (ФОТО)

Igor

Капути кои треба да ги облече секоја дама (ФОТО)

Igor

Внуката на ПРИНЦЕЗАТА ДИЈАНА изгледа преубаво и е во врска со 33 години постар милионер

Igor

Не ви оди? Овие 5 знаци се показател дека го трошите животот на погрешни работи!

Еспресо

Вежби за совршено обликувани стомачни мускули (ВИДЕО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian