Кралицата Летиција модна икона – Жена која знае како да го носи апсолутно секое парче облека (ФОТО)

Шпанската кралица Летиција со секое појавување воодушевува со својот моден избор. Токму поради тоа таа често се наоѓа меѓу првите места на листата со најдобро облечените дами од кралските семејства.

Таа е една од ретките светски познати дами кои во јавноста често се појавуваат и во облека со поволни цени и во брендови кои им се достапни на сите.

Едноставните и евтини комбинации на кралицата Летиција е лесно да се ископираат, па поради тоа таа секогаш е одлична модна инспирација за секоја жена.

View this post on Instagram

#queenletizia in #ninaricci 👍🏻 or 👎🏻

A post shared by Ètiquette (@lady_etiquette_) on

Слични објави

Поради неа денот трае подолго: Градбата која го успори движењето на Земјата! (ВИДЕО)

Еспресо

Паметните луѓе живеат во неред, пцујат и доцна си легнуваат

Еспресо

Погледнете! Позирале гушнати, а фотката стана хит поради деталот зад нив

Еспресо

Зошто временските прогнози се честопати погрешни?

Еспресо

Бели фустани во кои ќе се заљубите: Овие 3 дами го освоија црвениот тепих во Лос Анџелес! (ФОТО)

Igor

Тинејџерка заработува и до 20.000 евра месечно од спонзори! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

18 + 8 =

Слични објави

Моден погодок: Изберете облека, обувки и аксесоари во пастелни бои (ФОТО)

Igor

Непромислено: Во страв од коронавирусот, ја испрскале плажата со белило, екологистите шокирани

Еспресо

Оваа мачка стана хит со своето скокање, а погледнете по што е посебна! (ВИДЕО)

Еспресо

43-годишна мајка на четири деца прогласена за најубавата жена во светот (ФОТО)

Еспресо

Еве како да спречите претерано потење во топлите летни денови

Igor

Си преправал дека е мртов за да ја види реакцијата на неговото куче и на мачката: Еве како реагирале!

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian