ФОТО | Во 2021 потребна ви е само една чанта: Ова моделот на годината кој одговара за сите прилики!

Минатата година во тренд беа помалите, дамски модели на чанти, а годинава ситуацијата е сосема поинаква.

Instagram
Instagram

Модните експерти донесоа одлука, најмодерни ќе бидат големите, едноставни модели на чанти што можат да соберат во нив сè што ви треба. Добрата работа е што тие се многу практични, а покрај тоа, одат со сите комбинации на облека, од лежерни до поелегантни.

Instagram
Instagram

Одберете модел кој ќе ви го олесни секојдневието и ќе направи доволно простор за сите работи што можеби ќе ви бидат потребни. Во текот на оваа година, најпопуларниот модел ќе биде големата црна чанта, така што вклопувањето ќе биде прилично едноставно.

Instagram
Instagram

Дефинитивно вреди да се инвестира во овој модел, бидејќи ќе го носите безброј пати.

Слични објави

ФОТО: Фустанот на кралицата Летиција што ја издолжува фигурата и ве прави да изгледате витки и високи!

Еспресо

Приказни од ЗЛОСТАВУВАНИ ЖЕНИ кои го шокираа БАЛКАНОТ: Професор заклучил ученичка во кабинет, па почнал со своите БОЛНИ дејствија

Еспресо

ФОТО | И Ноне се пошегува на своја сметка: Погледнете како изгледа нејзината новогодишна елка!

Васко Спасоски

Девојката на Луис Хамилтон, бујната Викторија се соблече скроз гола! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дали и вие вака ја сушите вашата коса? Ви нудиме одличен трик!

Igor

Недостига неговиот глас: Необјавена „Божиќна песна“ од Влатко Илиевски и хорот „Златно славејче“

Васко Спасоски

Остави Коментар

тринаесет − 2 =

Слични објави

Почина кинеската студентка која со години се грижела за болниот брат со само 39 евра месечно

Еспресо

ФОТО: За неколку години ќе ја стигне мама: Ќерката на Карлеуша ја следат преку 125.000 луѓе на социјалните мрежи!

Васко Спасоски

Американски палачинки со чоколаден прелив: ФАНТАЗИЈА ОД ВКУСОВИ која морате да ја пробате (РЕЦЕПТ)

Igor

ФОТО: Се огласи винарот кој наводно е во врска со Северина: Немој да ме прашувате тоа…

Васко Спасоски

Дива свиња на нудист му го украла лаптопот, па гол ја бркал по излетничкото место

Еспресо

Што прави светот во изолација? 19 интересни фотки и видеа кои многу ќе ве насмеат! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian