Животот ѝ се насмевна на Атиџе: Општина Лозово ќе ја вработи, ќе го смени покривот и ќе ѝ овозможи да снима песни (ФОТО)

Не престануваат да пристигнуваат убавите вести поврзани со Атиџе, главната хероина од документарниот филм „Медена земја“.

Денеска Атиџе беше во општина Лозово на средба со  градоначалникот Ацо Велковски, кој вети менување на покривот на нејзината нова куќа, нејзино вработување по доделувањето на оскарите, како и тоа дека ќе ѝ биде овозможено професионално да ги сними и да ги издаде своите две песни.

Погледнете фотографии од нивната средба.

Слични објави

Старлетата Ава за претседател на Хрватска! (ФОТО)

Igor

Италијанците направија сладолед „лек за ковид-19“

Еспресо

Првпат во историјата Италијански „Вог“ со бела насловна: Белата боја не е предавање, туку празен лист што чека да биде испишан

Еспресо

Наоми Кембел и на 50 години се слика гола! (ФОТО)

Васко Спасоски

ПОПУЛАРНАТА КАСАНДРА навива за Ноле, а ужива во музиката на ОВАА балканска дива

Igor

Речиси непрепознатлива: Селин Дион во вакво смело издание досега не сте ја виделе (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

18 + 11 =

Слични објави

„Падна“ и романтичен бакнеж: Лука Јовиќ и Софија Милошевиќ уживаат во Рим! (ФОТО)

Васко Спасоски

ПОВТОРНО Е ЖЕШКА: Ана Николиќ се соблече и покажа дека има се што секоја жена го посакува (ФОТО)

Еспресо

Том Хенкс поради сопругата ја смени верата и стана православен! Актерот летува каде што летуваат и Македонците (ФОТО)

Igor

Цеца првпат Велигден не го слави со Вељко и со Анастасија: Се надевам дека ќе го победиме вирусот и дека наскоро сè ќе се врати во нормала

Еспресо

Која е најнепривлечната работа која можете да ја направите во сексот?

Еспресо

Поради експлицитните сцени филмот „365 дена“ дигна невидена прашина на социјалните мрежи

Еспресо