Жирито на Суперталент со неверување гледаше што прави оваа 85-годишна баба со 40 години помлад маж (ВИДЕО)

Во САД неодамна почна емитувањето на втората сезона на посебната верзија на Суперталент, „America’s Got Talent: The Champions“, на која можат да се пријават само натпреварувачи кои веќе имале некаков успех на Суперталент.

Во првата епизода на втората сезона која неодамна почна да се емитува, танчерскиот пар ги оставил судиите, но и гледачите – без здив.

85-годишната баба Педи го украла целото внимание и уште еднаш со својот партнер Ник (45) докажала дека годините за танц се само бројка.

Танчерскиот пар во 2014-та година во осмата сезона на британското шоу Суперталент добил златен тастер и стигнал до финале.

Сега се вратиле во шампионската верзија на шоуто со посебен настап, а снимката од нивниот перформанс стана вирална на социјалните мрежи. Погледнете зошто…

Слични објави

Ја гризеше и бакнуваше по лицето: Водителката Лила откри со кого разменува нежности (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер ги регистрирале децата во Завод за интелектуална сопственост

Слободен Печат

Дневен хороскоп за ден 19.01.2020: Овните ќе имаат поволен ден во љубовта и можна е веридба, а Бикот го гони вината.

Еспресо

Дел од необјавено интервју со Шабан Шаулиќ: Многу брзо ми помина животот, тој „горе“ одлучува колку и кога! (ФОТО)

Васко Спасоски

На аукција рачно напишана минијатурна книга за „Хари Потер“: Се очекува да достигне цена од 180.000 долари (ФОТО)

Еспресо

Кира Најтли преслатка на првата прошетка со бебенцето (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

2 × оне =

Слични објави

Пејачката Ирена Спасовска ја откопча кошулата и ги покажа „близначките“ (ФОТО)

Igor

Овие шест фотографии покажуваат како треба правилно да ги миете рацете за да се заштитите од коронавирусот

Еспресо

СОРАЈА ГИ ВАДИ СИЛИКОНИТЕ: Причината за таквата одлука ќе ве запрепасти

Igor

Не им останува ништо освен песна: Италијанците во карантин на балкони пеат за љубовта, солидарноста и пријателството (ВИДЕО)

Еспресо

Кајли Џенер сака да се повлече од реалното шоу?

Igor

Присила Присли: Преку ден ученичка, навечер фатална жена (ФОТО)

Слободен печат