Задникот на скопјанката Кристина треба да се најде на разгледница за Македонија (ФОТО)

Сигурно повеќето од вас знаат дека во Бразил се одржува натпревар во кој се избира најубав задник и тоа е вистински спектакл додека се претставуваат натпреварувачките.

За жал во нашата земја нема услови за нешто такво, но доколку би имало сигурно првото место би го освоила скопјанката Кристина Кочова.

Дефинитивно Кристина според многумина е Македонката со најубав задник, а најдобро тоа може да го видите на нејзиниот профил на Инстаграм, каде ја следат скоро 200.000 обожаватели.

Погледнете и уживајте:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristina Kochova (@kikikochova) on

 

View this post on Instagram

 

Just for the record

A post shared by Kristina Kochova (@kikikochova) on

Слични објави

Како ви се допаѓа Марија Шерифовиќ во цветен фустан? (ФОТО)

Igor

Султанот од Брунеи, диктатор опседнат со секс: Има златен авион, 7000 коли, а Џорџ Клуни прв го бојкотирал (ФОТО)

Еспресо

Ќе ја препознаете само по деколтето: Оваа македонска пејачка стана „блондинка“ (ФОТО)

Igor

Дали би платиле 1,5 милиони долари за маска за лице? Бело злато од 18 карати и 3.600 бели и црни дијаманти!

Еспресо

По 28 години ново продолжение од „Жикина династија“: Се враќа и дел од старата екипа

Еспресо

Сопругот на АДЕЛИНА ТАХИРИ фотографиран во друштво на ПОЗНАТА ПЕЈАЧКА (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

седумнаесет + 15 =

Слични објави

Дизајнерката Ивана Кнез речиси гола на Инстаграм (ФОТО)

Igor

КАРЛЕУША ИМА СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ: Лекарите ѝ забранија да подигнува тешки предмети

Igor

Ви се скрши ноктот? Без грижа имаме решение кое ВЕДНАШ ќе ви помогне! (ВИДЕО)

Igor

АВАНТУРАТА ГО ЧИНЕШЕ ЖИВОТ: Загина јутјубер кој имаше 11 милиони следбеници

Igor

Потпиша договор! Ова е првата Балканка која влезе во друштвото на Дан Билзериан (ФОТО)

Igor

Направете сами: Замка за овошните мушички во домот

Еспресо