ВИДЕО+ФОТО: Бодибилдер се ожени со секс кукла – Се запознале во бар, а после 8 месеци „врска“ ја запросил

Откако венчавката е одложена два пати оваа година, „заљубените“ вереници конечно станаа маж и жена…

Бодибилдерот од Казахстан конечно се ожени со својата сакана секс кукла, откако ја запроси во декември 2019 година.

Јуриј Толочко силиконската госпоѓица ја запроси минатата година, но нивната венчавка во март беше одложена поради пандемијата на коронавирусот.

Потоа дошло до уште едно поместување на церемонијата, откако Толочко беше нападнат на трансродов собир во октомври, но на крајот тие сепак станаа маж и жена.

Минатата година локалните медиуми пренесоа дека Толочко ја запросил Марго по осум месеци врска.

Тој изјави дека и покрај нивната „кавга“, тој ја платил нејзината пластична операција бидејќи таа имала „комплекси“ и дека ја однел на клиника.

Толочко изјави дека Марго се чувствувала многу „самокритично“ кога тој ја објавил нивната врска.

„Имаше многу критики која ја претставив пред светот, па започна да чувствува комплекси поради кои се одлучивме да оди на пластична операција. Промени многу нешта. Тоа е вистинска клиника со вистински доктори“, нагласи тој.

Тоа што е побизарно во целата приказна е што Толочко тврди дека Марго работи како келнерка во локалниот паб.

„Не може сама да оди, потребна и е помош. Не знае да готви, но ја обожава грузиската кујна. Марго кажува пцовки, но сепак е нежна душа“, објасни бодибилдерот.

Тој откри дека се запознале во бар, кога еден друг маж и се нафрлал, а тој „скокнал да ја заштити“.

Слични објави

Храната како афродизијак: Ако не сакате да готвите голи, користете природни афродизијаци

Igor

Брак исполнет со панични напади, без интимност и со обид за самоубиство: Мрачните тајни од бракот на Елтон Џон (ФОТО)

Еспресо

Првото интервју на принцот Хари по раѓањето на кралското бебе (ВИДЕО)

Igor

Неверојатно откритие – Дете пронашло плоча стара 3.500 години

Еспресо

Што носи крајот на годината за секој знак: Бикот има причина за грижи, а Вагата конечно ќе здивне!

Еспресо

Форбс: Најбогатата пејачка „тежи“ 600 милиони долари

Igor

Остави Коментар

16 + 7 =

Слични објави

И обложувалниците ќе заработат од Мегзит: Поголема е веројатноста дека Хари и Меган ќе се разведат отколку дека Серена ќе го освои Вимблдон

Еспресо

Драстични промени кај омилените холивудски ѕвезди: Еве како изгледале на 20 години (ФОТО)

Igor

Адел ја откри тајната за неверојатната трансформација: Се уште ја оддржувам формата со ова!

Ивана Стамевска

ВНИМАВАЈТЕ: Оваа секс-поза е најопасна за машката „гордост“

Igor

Се огласи пејачката Тања Савиќ по видеото на кое нејзиниот сопруг се бакнува со друга жена! (ФОТО)

Васко Спасоски

Љубовникот на принцезата Дијана конечно проговори: И кажав да биде многу внимателна!

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian