Селфи по породување кое стана хит, ќе ви стане јасно кога ќе ја видите целата слика (ФОТО)

Селфито од салата за породување стана хит на интернет поради партнерот на жената кој наводно паднал во несвест во текот на нејзиното породување со царски рез.

„Беше таму за да ја поддржи жената на нејзиното прво породување“, пишува покрај фотографијата за која се уште не е јасно како настанала, но стана вирална откако се појави на Инстаграм.

На многумина им беше комично да го видат таткото на подот, но за најдобар дел ја прогласија насмевката на лицето на мајката.

Некои во коментарите признале дека токму тоа им се случило и на нив, додека други добро се пошегувале на сметка на таткото.

 

Слични објави

Тие се причината зошто се успешни: Самохрани мајки на познатите! (ФОТО)

Igor

БРЕД ПИТ се повлекува од глумата и започнува НОВ БИЗНИС!

Igor

АНА ЈОВКОВСКА: Не „кукумјавкам“, туку го барам ѕвончето со кое ќе свирнам за ПРОМЕНА!

jasmina.kantardzieva

Пејачот одговори на шпекулациите дека е болен: „Имав операција на вратот што ми ги уништи нервите“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Јана Стојановска: Улогата на мајка ми е најинтересна улога со која сум се сретнала

Еспресо

Стилот нема врска со годините! Мајката на Елон Маск е најдобар пример за тоа

Еспресо

Остави Коментар

два × 5 =

Слични објави

Познатата водителка има братучетка која е нејзина копија (ФОТО)

Igor

Со ФИЛМОВИ ЗА ВОЗРАСНИ ја пополнувала празнината: Сопругата на ВИЛ СМИТ отворено за сексуалната зависност (ФОТО)

Igor

Како да е гола! Водителката од „Ѕвездите на Гранд“ ги збуни гледачите! (ФОТО)

Igor

Деми Ловато откри дека ја привлекуваат и двата пола!

Еспресо

Како би изгледале познатите личности доколку се „обични“ луѓе без гламурот? (ФОТО)

Еспресо

Пола балканска естрада дојде на вечерашниот концерт на Северина, а и Хурем ја бодри својата пријателка! (ВИДЕО)

Igor