Прељубник фатен во акција – Успеа да избега низ прозор, но не помина така лесно (ВИДЕО)

На социјалните мрежи кружи видео од неименуван маж, кој, судејќи според се, е фатен во прељуба, па морал да се снајде и да избега преку прозор.

Тој буквално излетал речиси гол од станот и избегал преку прозорот. Мислел дека може сигурно да се приземји, но паднал болно и незгодно.

Не е познато за кој маж и од која држава станува збор, но ова негово „фантастично бегство“ стана вирално.

Погледнете…

Слични објави

Султанот од Брунеи, диктатор опседнат со секс: Има златен авион, 7000 коли, а Џорџ Клуни прв го бојкотирал (ФОТО)

Еспресо

Болеста го направила своето: Поранешниот голем заводник изгледа непрепознатливо (ФОТО)

Igor

Брајант и Коелјо заедно пишувале книга за децa: Кога слушнал дека загинал, писателот решил сѐ да избрише

Еспресо

Најскапите венчавки во светот (ВИДЕО)

Igor

Миа Костова одговори на непријатно прашање: „Мојот партнер никогаш нема да го видите на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Кејт Мос потрошила околу 750.000 евра на кокаин! Сега ги негира тврдењата

Igor

Остави Коментар

тринаесет + 19 =

Слични објави

Жешката Вилдане (ФОТО)

Igor

Се снима серија за Јованка Броз: 12 епизоди за првата дама на Југославија

Еспресо

„Кристалните чорапи“ на Мајкл Џексон на аукција, почетната цена 97.500 евра!

Igor

Запознајте ја УБАВИЦАТА од КУМАНОВО, која ги освои светските модни агенции

Igor

Мистерија од спотот на Фил Колинс: Многумина се прашуваат дали во него се појавува и славниот режисер?

Еспресо

Блејк Лајвли дефинитивно е кралица на „тролањето“! Повторно му се одмазди на Рајан

Igor