Пензионерка (80) јавно го опишува првиот секс со својот 35-годишен дечко: Утредента не можев да се движам! (ВИДЕО)

Британска пензионерка (80) планира да се омажи за својот 35-годишен дечко од Египет, иако таа е 10 години постара од неговата мајка.

Ајрис Џонс се вљубила во Мухамед Ахмед преку Фејсбук, а откако се запознале тие веднаш започнале врска.

По само четири дена поминати заедно тие пробале да се венчаат во Каиро, но немале исправни документи.

Фото: Фејсбук

Сега Ајрис штеди пари за повторно да се врати во Египет, иако семејството не ја подржува во тоа.

80-годишната Ајрис смета дека Мухамед не е со неа поради пари, ниту поради британскиот пасош.

Ајрис гостуваше во британското телевизиско шоу „This Morning“,  каде ја раскажа својата необична љубовна приказна, а притоа откри и детали од креветот со својот дечко, со посебен акцент на нивниот прв секс. 

Првата ноќ беше прилично груба. Не сум била со никого 35 години. Верувам дека повторно станав девица. Смеам ли да ви кажам што користевме? Цела туба лубриканти – изјавила Ајрис, додека двајцата водители не можеле да се воздржат од смеење.

Работата е во тоа што утредента не можев да се движам. Се чувствувам како да сум јавала коњ без седло. Сепак, го пребродивме и тоа – рекла виталната 80-годишна бабичка, но истакнала и дека нејзината врска со Египјанецот не се базира само на секс.

Слични објави

Имам целулит, па ШТО!? Познатата пејачка веќе НЕ се срами од своето тело (ФОТО)

Igor

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Љупка Митрова: Јадам риба и баклава во исто време и …

Igor

Бекам остана без возачката дозвола поради мобилниот телефон

Igor

Тренинг креиран посебно за жените во 50-те: Со овие вежби ќе ја доведете линијата до совршенство! (ВИДЕО)

Еспресо

Астрономскиот феномен кој ги фасцинирал древните цивилизации: Вечерва ќе се случи помрачување на месечината! (ВИДЕО)

Еспресо

Направила голема измама: Сите ја знаат како успешна манекенка и актерка, а еве како стигнала до слава! (ФОТО)

Михаило Донев

Остави Коментар

16 − девет =

Слични објави

Боб Дилан го објави првиот албум, роден е Петар Грашо и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Карлеуша конечно ја призна аферата со Врањеш: Тоа се моите голи гради и мојот полов орган!

Еспресо

Потресна исповед на актерката Јана Стојановска: Докторите лавовски се бореа за моето бебе да преживее (ВИДЕО)

Igor

Ќерката на Драган Бјелогрлиќ е вистинска убавица! Таа привлекува внимание каде и да се појави, а еве со што се занимава (ФОТО)

Igor

Здравствени ризици кај милениците во пресрет на новогодишните празници

jasmina.kantardzieva

Ја прашаа Марија Шерифовиќ дали би снимила дует со Јелена Карлеуша! Нејзиниот одговор ќе ве изненади! (ФОТО)

Igor