Одморот на Карлеуша од Анталија продолжува во Кина (ФОТО)

По напорната сезона на „Звездите на Гранд“ српската пеачка Јелена Карлеуша реши дека и е потребен одмор и време со нејзините двете ќерки. Одморот го поминаа во луксузен хотел во Анталија.

Од фтографиите што пеачката ги објави на социјалните мрежи може да се заклучи дека навистина уживаат.

Одморот на Карлеуша не завршува во Анталија, туку продолжува во Кина.

 

View this post on Instagram

 

My girls❤️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Слични објави

Моментот кога Дуа Липа покриена со албанско знаме ја заигра „ШОТА“ (ВИДЕО)

Igor

Златното бикини ПУКА под облините на младата манекенка: Сите гледале во минијатурната ТАНГА (ФОТО)

Igor

Тесните панталони со скинат патент и јакната од филмот „Брилијантин“ продадени за неверојатна сума

Igor

Добила име според ЈОГУРТ! Еве како Ѓура и сопругата го одбрале името за нивната ќерка

Igor

БАЛКАНСКАТА РИЈАЛИТИ ЅВЕЗДА почна да пее: Снима и спот, а еве кој ѝ ја напиша песната!

Igor

„Ауди“ ја повлече „провокативната“ и „опасна по живот“ реклама со девојчето и бананата

Еспресо

Остави Коментар

дваесет − 14 =

Слични објави

Избришавте важен документ? Не е крај, постои начин да го вратите

Еспресо

ЉУБОВЕН ТРИАГОЛНИК: Го донела љубoвникот да живее со нејзе и со сопругот

Igor

ШОК ВО ЕМИСИЈА ВО ЖИВО: Актер со страстен бакнеж изненади новинарка! (ВИДЕО)

Еспресо

КАРЛЕУША ЈА МОЛИ СОРАЈА, ТАА ИГНОРИРА: Демантирај дека си се гледала со Душко!

Igor

„Спајс грлс“ се собираат за турнејата

Igor

Кралицата и принцот Филип спијат ВО РАЗЛИЧНИ КРЕВЕТИ поради бизарна традиција на ВИСОКАТА КЛАСА

Igor