Новата Софија Лорен: БУЈНА, СЕНЗУАЛНА, НЕОДОЛИВА (ФОТО)

Романската манекенка со сензуален и заводлив изглед Мадалина Генеа во последно време ги полни новинарските написи поради врската со Вито Шнабел, кој пред неа љубел многу познати дами.

Сè повеќе нејзини фанови забележуваат дека таа необично наликува на актерската икона и секс симбол Софија Лорен.

Ако се погледнат фотографиите на Мадалина на Инстаграм се забележува необична сличност со италијанската дива, па затоа многумина ја нарекуваат Софија Лорен на модерното доба.

View this post on Instagram

💎💎💎

A post shared by Madalina Diana Ghenea (@officialmadalinaghenea) on

Слични објави

Актерката облече мал тесен фустан со ДЕКОЛТЕ до папок (ФОТО)

Igor

Селена Гомез КОНЕЧНО го заборави Џастин Бибер! Еве како се збогуваше од поранешната љубов (ВИДЕО)

Igor

Сопругот на АДЕЛИНА ТАХИРИ фотографиран во друштво на ПОЗНАТА ПЕЈАЧКА (ФОТО)

Igor

Пријатно изненадување за Денот на вљубените: Милош Биковиќ и Бајага со заедничка песна(ВИДЕО)

Еспресо

Весела Христовска: На македонската жена ѝ недостига повеќе самодоверба, време за себе и да знае да каже „не“

Еспресо

Емили Ратајковски потполно гола во својата дневна соба (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

18 + 6 =

Слични објави

Јелена Ѓоковиќ измачкана со глина од глава до пети (ФОТО)

Igor

ЦЕЦА ПОВТОРНО ЕКСПЕРИМЕНТИРА: Со ОВАА промена ги изненади сите обожаватели

Igor

Прекрасната Алексија ќе биде ваша вистинска мотивација за тренинг! (ФОТО)

Еспресо

Првата кралска должност на принцот Арчи: Сите во просторијата се смееја! (ФОТО)

Igor

Совршеното есенско издание на Кејт Мидлтон кое може да си го дозволи СЕКОЈА ДАМА (ФОТО)

Igor

Илина Арсова: Со секое ново искачување ги поместував сопствените граници

jasmina.kantardzieva