Мода: Носете црвено како Карлеуша (ФОТО)

Една од најатрактивните Србинки секако е Јелена Карлеуша. Со својот заносен изглед пејачката секојдневно привлекува внимание, а нејзините модни комбинациии често не оставаат без здив.

Едноставноста не е главна одлика за нејзините креации, но префинетоста секако дека е!

Доколку се осмелите па се решите да облечете целосно црвено, модна инспирација пронајдете во модните комбинации на Јелена Карлеуша.

Во продолжение погледнете некои од нив:

View this post on Instagram

What a night❤️ #hmxgiambattistavalli

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Her Majesty THE DRESS @zigman_official 🙌🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

🎁

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Red

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

I ❤️ Greece 🇬🇷

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Today like this In @teodora_pasalic

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Слични објави

Се огласи Цеца откако беше снимена како оди на преглед во болница (ФОТО)

Igor

Наши миленици: МО & ЧАРЛИ

Еспресо

Потребно е САМО ЕДНО НЕШТО за Кејт да биде ослободена од кралските обврски: Еве за што се работи!

Igor

Еволуцијата на стилот на Рене Зелвегер низ годините на Оскарите (ФОТО)

Еспресо

Двојна прослава: Кралицата Елизабета денес на Велигден го слави и 93-от роденден (ВИДЕО)

Igor

Приказни од ЗЛОСТАВУВАНИ ЖЕНИ кои го шокираа БАЛКАНОТ: Професор заклучил ученичка во кабинет, па почнал со своите БОЛНИ дејствија

Еспресо

Остави Коментар

9 + четири =

Слични објави

Единствено доживување во „најинстаграмскиот“ хотел на светот

Еспресо

КАРЛЕУША буквално СО ГОЛ ЗАДНИК во финалето на Ѕвездите на Гранд, реакцијата на нејзината колешка е ДА ПАДНЕШ ВО НЕСВЕСТ (ФОТО)

Igor

Меган избрала 15 ЖЕНИ НА КОИ ИМ СЕ ВООДУШЕВУВА, но НЕЈЗЕ ја заборавила! (ФОТО)

Igor

Поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски, Кристина ја претставува Македонија на изборот „Мис Глоуб“ (ФОТО)

Igor

Јелена Ѓоковиќ: Проблемите со забите влијаат на проблемите со забременувањето

Еспресо

Тамара е најдобриот женски евровизиски вокал за 2019

Igor