Куче првпат се погледна во огледало, ваква реакција не очекуваше никој! (ВИДЕО)

Кучето Муни има девет месеци и прилично, според авторот на видеото и неговиот газда, е весело и разиграно куче.

Муни е посвоен од азил за миленици, а во моментот кога е снимено видеото тој бил на гости кај пријателот на неговиот газда.

Муни здогледал огледало, па решил да се огледа во него.

Тогаш за прв пат Муни го видел својот лик во огледалото, но изгледа ликот не му се допаднал, па се налутил самиот на себе си и си заржал.

Погледнете ја интересната реакција…

Слични објави

Јелена Карлеуша веќе не го „следи“ Боки 13 на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Пенелопе Круз откри како се однесувал Џони Деп со неа: Поминаа многу години, него го сметам за… (ФОТО)

Васко Спасоски

Модна утка на годината: Дуа Липа направи ГАФ кој го запали Инстаграм! (ФОТО)

Еспресо

На Спејко му раскина девојката во „Задруга“: „Тој е само слика без тон, со него имам само монолог“! (ВИДЕО)

Igor

Критичарите остри за стајлингот на Селин Дион: Модата е за поигрување, ама ова е навистина премногу! (ФОТО)

Еспресо

Селена Гомез искрено: Коментарите дека сум дебела ме уништија! (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

18 − 9 =

Слични објави

Почина легендарниот комичар Тери Џонс од „Монти Пајтон“

Еспресо

Емина Јаховиќ искешира повеќе од 200.000 евра за вила во Нови Пазар (ФОТО)

Васко Спасоски

Меган Маркл ја доби првата понуда: Ѝ понудиле еден милиони долари по секунда да се врати во серијата!

Еспресо

Била во војска, а има и свој празник: Седум работи кои не ги знаете за Ријана (ФОТО)

Igor

Конечно да си ги скратите маките: Погледнете како може да го поправите патентот од вашето омилено парче облека! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Глумицата категорична: „Езел е наркоман, а јас со такви не сакам пред камера“

Igor