Ќе им завидувате на љубовта – Куче и маче ќе ви покажат како се сакаат најдобрите пријатели! (ВИДЕО)

Мачките и кучињата веќе подолго време живеат во мир и разбирање, а меѓу нив се раѓаат и вистински пријателства, што претходно беше незамисливо.

Кучето и мачката од видеото блискоста ја подигнаа на повисоко ниво. Тие не се раздвојуваат цел ден, а кога мачето ќе се умори и ќе посака да спие, нејзиниот најдобар другар – кучето ја лула на столицата за лулање.

Кој не би посакал ваква љубов? Одамна е кажано дека многу нешта можеме да научиме од животните, па повелете науччете нешто од овој пресладок пар…научете како се сакаат најдобрите пријатели!

Слични објави

Драгана Мирковиќ полнолетството на синот ќе го слави во луксузен дворец во Виена

Igor

Рита Ора ги „запали“ социјалните мрежи! Пејачката објави фотки во проѕирен градник! (ФОТО)

Igor

Таа е веќе голема девојка! Погледнете како изгледа повозрасната ќерка на Маја и Дарко Панчеви (ФОТО)

Igor

Стигна пресудата: Раперот Буба Корели оди во затвор (ФОТО)

Igor

Црна Гора дефинитивно не учествува на Евровизија!

Igor

Минијатурно кутре кое ќе ви го стопли срцето! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

четири × два =

Слични објави

Шарлиз Терон: Животот ми е хаос, поминав три операции (ФОТО)

Igor

Како од бајките: Погледнете каков роденден им приреди Карлеуша на двете ќерки (ФОТО)

Igor

Емили Ратајковски во црно и минијатурно бикини! Малку недостига да се види „забранетото“ (ФОТО)

Igor

Зорица Брунцлик стана баба, доби внука

Igor

6 прашања за Давид од The III of Us

Igor

УАПСЕН ПРОБЛЕМАТИЧНИОТ ПЕЈАЧ: Осомничен за 13 дела, меѓу кои и детска порнографија

Igor