Изгледа три пати подобро: Ники Минаж има двојничка во Струмица и се вика Ана! (ФОТО)

Речиси сите од познатите светски личности имаат двојници ширум светот.

Епа, сте замислиле како би изгледала двојничка на познатата раперка Ники Минаж?

Верувајте, Ники има двојничка и тоа од Струмица. Да, добро читате. Девојката на Инстаграм е потпишана како „Hawty“, а се вика Ана Гошева.

Атрактивната струмичанка исто така се занимава со музика, а дури има снимено и авторска песна.

Ја следат повеќе од 16.000 следбеници на Инстаграм, а честопати добива коментари под сликите и видеата дека е позгодна и поубава од познатата раперка.

Искрено и ние се согласуваме со таа констатација. Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

let me luv u babe

A post shared by H A W T Y (@agosheva) on

 

View this post on Instagram

 

bikini & happiness, all I need

A post shared by H A W T Y (@agosheva) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by H A W T Y (@agosheva) on

 

View this post on Instagram

 

salty but sweet

A post shared by H A W T Y (@agosheva) on

 

 

View this post on Instagram

 

I don’t have an attitude!! I have a personality you can’t handle!!

A post shared by H A W T Y (@agosheva) on

Слични објави

МОДНА ИНСПИРАЦИЈА: Што носат познатите дами на плажа (ФОТО)

Igor

Цеца откри долго криена тајна: Дали платила за една од своите најпознати песни?

Igor

ЦЕЛОСНО ГО ИЗГУБИ КОМПАСОТ: Дали Карлеуша на детски роденден го покажа својот интимен белег?

Igor

Боса и без грам шминка: Венчавката на славната манекенка со 17 години помладо момче (ФОТО)

Igor

По пример на нејзината сестра: Кајли носи бикини постаро од неа (ФОТО)

Igor

Избегнувајте ги луѓето кои ги имаат овие седум особини!

Еспресо

Остави Коментар

19 + 18 =

Слични објави

МАЈЛИ САЈРУС не губи време! Повторно е во врска (ФОТО)

Igor

Роналдо искрено: СЕКСОТ СО ГЕОРГИНА е подобар од било кој гол (ВИДЕО)

Igor

Мадона пред својот концерт со многу чуден стајлинг! Луѓето се прашуваат што и станало на пејачката?

Igor

Мајкл Китон преговара повторно да ја добие улогата на Бетмен

Еспресо

Оваа убавица е фитнес инспирација која може да биде пример за секого! (ФОТО)

Еспресо

Панчо и Андреј од ДНК снимија спот, а во него Миа Костова во када (ВИДЕО)

Igor