И Русите имаат своја Анџелина Џоли: Таа е вистинска убавица! (ФОТО)

Алина Царахова сериозно се „заканува“ да стане новата Инстаграм ѕвезда, а може да се проба и во некои од јавните работи, благодарение на нејзината убавина.

Корисниците на социјалните мрежи полудеа по убавата Алина Царахова која по потекло е од Северна Осетија.

Нејзината сличност со Анџелина Џоли е невозможно да се игнорира, а токму тоа ѝ придонело илјадници следачи.

Додека некои се восхитуваат на нејзината убавина, други тврдат дека таа не би изгледала ни приближно така како што изгледа доколку нема пластични операции.

Локалните медиуми пишуваат дека Алина живее релативно скромен живот, кој не може да се спореди со животот на Анџелина. Таа е посветена мајка на нејзиното синче, а веруваме и дека откако се прослави во медиумите можно е да започне и со некоја јавна работа.

Таа засега има нешто повеќе од 20 илјади следбеници на Инстаграм, но таа бројка секојдневно расте.

Слични објави

Ќерката на Ума Турман е копија на Мија Волис од култниот „Pulp Fiction“ (ФОТО)

Еспресо

Дневен хороскоп за 21.03.2020: Девицата ќе биде љубопитна, а Овенот ќе мора да е љубезен

Еспресо

За мирна ноќ: Совети како да го олесните спиењето со затнат нос

Еспресо

Кралицата ја соопшти својата одлука: Транзитен „Мегзит“, а повеќе би сакала тоа да не е така!

Еспресо

Ја изневери Клои Кардашијан двапати, а сега сака да се смират

Igor

Брајан Адамс го шокираше светот : Поради алчните гадови кои јадат лилјаци сè е на чеќање

Еспресо

Остави Коментар

петнаесет − десет =

Слични објави

БЕЗ 30.000 ЕВРА НЕ ОДИ ВО ШОПИНГ – Запознајте ја српската Шерон Стоун: Живееше живот како од бајките, а потоа и се случија ДВЕ СТРАШНИ ТРАГЕДИИ (ФОТО)

Еспресо

Која била Мулан? Легенда за кинеската воинка, спретна со мечот, а нежна како магнолија

Еспресо

Софија Вергара со провокативна фотографија од минатото: За неа времето е застанато! (ФОТО)

Еспресо

Прочитајте пред да одите на шопинг: Најчести грешки што ги правите при купување

Еспресо

Астрологот на принцезата Дајана предвидува: Меган е бомба дизајнирана да прелета низ кралското семејство

Еспресо

Лавиринт парк инспириран од коронавирусот: Во оваа природна оаза нема шанси да се заразите! (ФОТО)

Еспресо