Видео хороскоп за 18 јуни 2019, вторник

Слични објави

Видео хороскоп 21 август 2019, среда

Igor

Потврдена причината за смртта на американската раперка која почина на 25 години

Еспресо

Српски пејач „јадел ќотек“ во Куманово, па завршил на шиење во болница (ФОТО) (+18)

Васко Спасоски

Дали Том Круз ќе биде првиот актер кој ќе снима филм во вселената? Можно е улогата сепак да му ја „украде“ руската актерка!

Васко Спасоски

Селена Гомез се бори со биполарно пореметување – Отидов во психијатриска болница и добив дијагноза

Еспресо

Морничави пораки кои би можеле да го уништат Џони Деп – Прво ќе ја удавиме, па потоа ќе ја запалиме!

Еспресо

Остави Коментар

4 × три =

Слични објави

Принцот Вилијам планира на романтичен начин да ја изненади Кејт за Валентајн!

Еспресо

Фотката на Џенифер Анистон и Елен Деџенерис го запрепасти светот: Сочен бакнеж кој никој не го очекуваше!

Igor

Нивес Целзиус објави провокативна фотографија: Нема да знаете каде да гледате, горе или доле! (ФОТО)

Васко Спасоски

Хороскоп за 23 јуни: Имате многу обврски што на некој начин ве оптоваруваат

Еспресо

Водителката Милена Антовска со нова фризура: Погледнете како изгледа сега миленичката на пензионерите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Енди Гарсија вистински шармер и на 63 години – Дали би можеле да го препознаете денес? (ФОТО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian