ФОТО: Маж во брак со две жени – Ќе се потрудам двете да останат бремени во исто време

Полиаморен маж (лице кое сака да има повеќе од еден партнер) откри дека сака двете негови жени да останат бремени во исто време, со цел да можат да го споделат тоа искуство.

Џими Силва (36) и Чача Сахагун (32) од Калифорнија заедно се повеќе од една деценија, а почнале да се забавуваат и со Самер Пелетиер (26) откако двајцата „паднале“ на неа на еден деловен состанок во 2012-та година.

Тројката почнала да се забавува, но со години ја држеле врската отворена и експериментирале, сè додека минатата година Џими не ги запросил двете девојки, користејќи два дијамантски прстени изработени од еден камен поделен на два дела.

Во меѓувреме почнале да разговараат и за проширување на семејството, а Џими открил дека сака двете сопруги да му забременат во исто време, пренесува „Daily Mail“.

„Тоа е тешка работа, но ќе го направам тоа“, изјави тој.

Џими клекнал пред девојките на 10-годишнината од врската со Чача, во април 2019-та година. Иако не ја официјализирале својата врска, тие на крајот на годината одржале свадбена церемонија и се сметаат за сопружници.

Иако се во посветена врска, сите признаваат дека ги привлекуваат други жени и не ја исклучуваат можноста за ширење на нивниот љубовен триаголник, а се надеваат и дека наскоро ќе имаат деца.

Слични објави

Ким Кардашијан откри каква БОМБА ВО БИКИНИ била нејзината мајка пред 32 години (ФОТО)

Igor

„Мајка ми ми умре на раце“: Српската пејачка првпат за својата најголема болка!

Васко Спасоски

Што да правите во Скопје ОВОЈ ВИКЕНД

Еспресо

Топ 10 песни од Били Ајлиш кои секој вистински обожавател мора да ги слушне! (ВИДЕО)

Еспресо

Емили Ратајковски го покажа новиот тен во секси гаќички (ФОТО)

Igor

Принцот ВИЛИЈАМ искрено за ТРАГИЧНАТА ЗАГУБА на својата мајка: ТАА БОЛКА се чувствува како ниту една друга! (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

11 − 3 =

Слични објави

Во ПРЕСМЕЛ ФУСТАН на црвениот тепих: Глумицата покажа сè!

Igor

Разголена и мокра, а со задникот мами воздишки: Дали би летувале со Станија? (ФОТО)

КАЈЛИ ЏЕНЕР објави нови фотки, па се најде на ѕидот на срамот (ФОТО)

Igor

Мима Караџиќ: Не носам маска, ниту пак бев во изолација, излегувам секоја вечер и ќе продолжам да го правам тоа! (ФОТО)

Франц стана татко, неговата ќерка доби необично име (ФОТО)

Igor

ХАРИ Ѝ БИЛ МИЛЕНИК: Таа сакала него да го види на кралскиот трон

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian