Домашни миленичиња кои совршено ги имитираат своите сопственици и тоа изгледа преслатко (ВИДЕО)

Ви треба нешто за опуштање? Нешто што ќе ви го разубави денот и ќе ви донесе насмевка на лицето? Ако одговорот е потврден, тогаш имаме лек за вас.

Слатко и смешно видео со животни веднаш ќе ви го крене расположението. Сите ние знаеме колку малку им е потребно на животните, а посебно на домашните миленичиња, да им го разубавуваат денот на луѓето. 

Тие се добродушни, емпатични слатки и со големо срце. Тие редовно не изненадуваат со своите способности и особини.

Погледнете ги само животните од ова видео, тие покажуваат дека се и одлични актери.

Без разлика дали ги гледаат своите сопственици, други животни или луѓе, тие се обидуваат целото тоа перфектно да го ископираат.

Погледнете го видеото: 

Слични објави

После повредата на филмскиот сет, Хали Бери полека заздравува! (ФОТО)

Igor

Ники Минаж се омажи за сексуален престапник! (ФОТО)

Igor

Ова е модна катастрофа! Луна Џогани треба под итно да си ангажира стилист! (ФОТО)

Igor

Јас сум болна од луѓе кои не го сфаќаат ова сериозно: Италијанска блогерка успеа да собере три милиони евра донации за борба против коронавирусот! (ВИДЕО)

Хелена Роза за „Ексклузив“: Црвенковски ме покани во неговата спална соба

Igor

Објавени фотографии од српскиот фото модел која беше брутално претепана од својот дечко (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

6 − 5 =

Слични објави

Испливаа досега НЕВИДЕНИ ФОТОГРАФИИ од Меган Маркл: На само 9 години се борела за многу важни работи! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Зошто Никола Тесла мислел дека броевите 3, 6 и 9 се клуч на вселената?

Еспресо

Шестмесечен помен на Дивна Карлеуша: Јелена на гробот се појави со нејзинот татко (ФОТО)

Igor

Од Том Хенкс до Хоакин Феникс: Актери кои не поднесуваат да ги гледаат своите филмови

Еспресо

Никол Шерцингер го откачи бугарскиот тенисер! Кога ќе видите какво момче има ќе паднете на задник! (ФОТО)

Igor

Серијата „Игра на престоли” беше и победник и губитник на наградите Еми (ВИДЕО)

Igor