Доктор за пример: Им става инекции на децата, а тие од неговата ординација излегувaат со насмевка (ВИДЕО)

Овој доктор има совршен трик како на своите најмлади пациенти да им даде инекција без солзи…

Повеќето деца имаат страв од одењето на доктор, но ниту едно бебче нема да има трауми од белиот мантил и иглите, благодарение на овој педијатар.

Имено, овој доктор пронашол совршен трик како на своите најмлади пациенти да им даде инекција, а тие да не почувствуваат ниту страв ниту болка.

Повеќето родители се воодушевени од овој пристап, а погледнете како изгледа тоа…

Слични објави

Хотел нуди 18 години бесплатен престој ако направите бебе во него (ВИДЕО)

Слободен печат

Познат рапер убиен во вила во Лос Анџелес

Еспресо

Што ѝ направи Џеки Кенеди на сопствената сестрa? Жената на која богатството ѝ донесе само несреќа (ФОТО)

Еспресо

Тоа што Хилари Даф му го направи на своето дете многумина го осудија (ФОТО)

Igor

Северина со едноставно селфи ги возбуди фановите: „Нереално си убава!“ (ФОТО)

Igor

ОСКАРИ 2020: Најпознатите глумци кои никогаш не добиле Оскар

Еспресо

Остави Коментар

три × 1 =

Слични објави

Ја нервираат гласините дека се дрогирала: “Никогаш во животот не сум земала хероин”

Igor

ПОЗЛАТЕН КОРСЕТ: Од цената на стајлингот на Јелена Карлеуша ќе ви се сврти во глава

Igor

Деколтето на Мадона ги шокираше фановите: „Кој ја пуштил ваква во емисија?”

Igor

Херман Хесе: Парите не се ништо, моќта не е ништо, убавината не е ништо, среќата секогаш е таму каде што некој знае да сака!

Еспресо

Играта која сите сте ја играле барем еднаш, денес слави 20-ти роденден!

Еспресо

Коронавирусот прекинува концерти и турнеи: Мадона, Мајли Сајрус и Прл Џем откажуваат настапи

Еспресо