Во домашни услови направила ист производ како од Мекдоналдс (ВИДЕО)

Интернет публиката целосно збудале по овој начин на подготовка…

Постојат многу начини за подготвување на поширани јајца, но само еден води до вкусот на оние од ресторанот Мекдоналдс. А бидејќи кај нас нема Мекдоналдс ова е одличен начин да ги пробате во домашни услови.

Оваа девојка реши да ја открие тајната, па така таа скрши две јајца во пластичен сад со малку вода, ги посоли и забибери, а потоа ги стави во микробранова печака, така што тајмерот го намести на две минути.

Оваа техника го освои интернетот биејќи сите кои ја пробале се сложија дека овој најчин за подготовка е наједноставиот и највкусниот, а истовремено е идентичен и на оној од Мекдоналдс.

Пробајте и уверете се…

@sriza_jr♬ Savage – Megan Thee Stallion

Слични објави

Во домот е само една обична мајка: Џенифер Лопез сподели прекрасна глетка од нејзината спална (ФОТО)

Еспресо

Познатата пејачка Дафи со денови ја дрогирале и ја силувале во заробеништво! (ФОТО)

Васко Спасоски

БРУТАЛНО СЕКСИ: Најатрактивните навивачки на Манчестер јунајтед! (ФОТО)

Igor

Уживање во базен: Алесандра Амброзио на Ибица (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Дали Клеопатра навистина ја убила змија? Теоријата за змиското каснувањето

Еспресо

ПОТРЕСНА ИСПОВЕСТ НА ТАЈЧИ: „Ме силуваа пред да станам позната, се обвинував себеси“

Igor

Остави Коментар

три × два =

Слични објави

ГО ОТКРИЈА ПОЛОТ НА БЕБЕТО – Балканската Ким Кардашијан и фудбалерот ја споделија радосната вест, а се подготвува и ВЕНЧАВКА (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Специјална „Еден на Еден“: Погледнете кои ѕвезди ќе му гостуваат на Жаре (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ријана никогаш посекси во долна облека: 4,3 милиони луѓе за 2 часа „одлепија“ поради нејзините слики! (ФОТО)

Igor

Јелена Карлеуша со своја страна на приказната: Сè е лага!

Igor

Поради голите гради кои ѝ „испаѓаа“ од комбинезонот, Рита Ора во центарот на вниманието во Париз! (ФОТО)

Еспресо

Љубов и спорт: Погледнете како ИВАН РАКИТИЌ вежба со сопругата

Igor