Овие хороскопски знаци се уметници во бакнувањето

Секој има свој омилен начин на бакнување. Некои ги сакаат малите слатки бакнежи, а други уживаат во долгите француски бакнежи.

Но, три хороскопски знаци, според астрологијата, умеат да се бакнуваат на начини кои им одговараат на сите.

БИК

Бакнежот со Бик е уживање за сите сетила. Тие се сконцентрирани на она што го прават и се трудат да биде најдобро што може.

ЛАВ

Самобендисаните Лавови сакаат во сè да бидат најдобри, па така и во бакнувањето. Во тоа речиси секогаш и успеваат, а не би штетело ни да ги пофалите.

СКОРПИЈА

Скорпиите имаат силна страст, а тоа го покажуваат и преку своите бакнежи. Тие им се најсилниот адут во заведувањето, а сакаат покрај усните, да го бакнуваат и целото тело.

Слични објави

6 трикови што можат да ви го спасат животот: Еве како безбедно да го запрете автомобилот доколку ви откажат сопирачките!

Еспресо

Ќерката на Џорџ Флојд стана акционерка на „Дизни“: Барбра Стрејсенд ѝ подари акции

Еспресо

Видео хороскоп за 31.05.2019, петок

Igor

Хороскоп за среда 11 декември – На Овните ќе им биде потребна поддршка од пријателите, Лавовите ќе завршат многу важна работа

Слободен печат

Марк Закерберг со невообичаена техника за заштита од сонце: Предизвика урнебесни реакции кај фановите! (ФОТО)

Еспресо

Никој не може да им одолее! Ова се трите најстрасни хороскопски знаци!

Igor

Остави Коментар

шест + 14 =

Слични објави

Кои хороскопски знаци се експерти за флертување?

Igor

Хороскоп за 16 мај – Погледнете каква ќе ви биде оваа сабота…

Еспресо

Дневен хороскоп за 13 јуни: Денес ќе бидете вознемирени без причина

Еспресо

Која е девојката со тетоважи што му е утеха на Брајан Остин Грин по разводот?

Еспресо

Маја Беровиќ не престанува да провоцира: Задникот во прв план! (ФОТО)

Никогаш не оставајте шише со вода во автомобилот! Ова видео ќе ви покаже што може да се случи!

Еспресо