Од 5 до 14 август овие три хороскопски знаци конечно ќе доживеат филмска љубовна авантура!

Астролозите предвидуваат филмска љубовна авантура за овие три знаци и тоа до средината на август.

Токму оваа љубов ќе ги наполни со позитивна енергија. Ќе се чувствуваат како да немаат ни е еден проблем во светот, воодушевени од новиот наплив на чувства.

Љубовна благосостојба ја чека Вагата. Овој знак ќе доживее пресврт во љубовниот живот. Таа нова љубов ќе и помогне на Вагата да ги заборави сите лоши искуства кои досега ги имала.

Саканата личност ќе влезе во нивните животи по долго набљудување и премислување.

Бикот ќе има судбоносна средба, ќе се сретне со мирна и урамнотежена личност. Токму таа личност ќе му помогне да стане успешен и во деловниот и во приватниот живот. Новата љубов ќе му го отвори патот да заработи големи пари, напредок во кариерата…

Скорпијата ја заслужи љубовта после сè што преживеа. Љубовта ќе ги отстрани сите страдања од нејзиниот живот. Таа љубов ќе апсорбира сè негативно и лошо, а Скорпијата конечно ќе поверува во вистинската љубов.

Слични објави

„Зелениот остров“ од соништата – Веднаш ќе посакате да сте таму! (ФОТО)

Еспресо

Оваа тинејџерка стана првиот модел на „Gucci“ со Даунов синдром (ФОТО)

Еспресо

Метју Пери повторно ги запрепасти фановите со изгледот: Гол задник, повеќе од 25 килограми вишок… (ФОТО)

Еспресо

Хороскоп за 2 јуни: Многу нови идеи и можности за напредок

Еспресо

Хороскоп за 8 јануари 2020: Овните ќе се сретнат со личност кон која во минатото имале силни чувства

Слободен Печат

Шарлиз Терон: Никогаш немав желба да се омажам, немам ниту денес

Еспресо

Остави Коментар

пет + 19 =

Слични објави

Сандра Африка во провокативно издание повторно ги зашемети мажите (ФОТО)

Еспресо

Хороскоп за 19 февруари среда – Стрелците го запоставиле здравјето, Водолиите ги очекуваат поголеми приходи

Еспресо

Хороскоп за 29 мај – Рибите ќе го добијат заслуженото признание, Овните ќе се збогуваат со лошото расположение

Еспресо

Ќерката на Ким Бесинџер и Алек Болдвин нападната и ограбена: Ова се тешки времиња и треба да се чуваме едни со други (ФОТО)

Еспресо

Дневен хороскоп за 23 април: Близнаците се подготвени за нови промени, Вагите ќе имаат проблеми со партнерот

Еспресо

Видео хороскоп 21 август 2019, среда

Igor