Два хороскопски знаци кои не можат да издржат без драми додека се во врска!

Многу луѓе различно гледаат на врските, а според многумина, идеална врска не значи и идиличен однос без кавги.

Постојат хороскопски знаци кај кои идеалната врска е исполнета со драматични ситуации и интриги,  бидејќи сметаат дека тоа покажува живост во односот со партнерот.

Погледнете за кои знаци станува збор:

Рак

Родените во хороскопскиот знак рак се најчувствителни од сите. Не треба многу за да ги расплачете, па очекувајте многу солзи ако сте во врска со рак. Иако за себе велат дека не се навредуваат лесно, раковите ставаат сè на срце па ќе поминувате многу време оправдувајќи се за сè, па и за работи за кои не сте виновни.

Скорпија

Скорпиите се многу емотивни личности кои сакаат да направат сè за личноста во која се вљубени. Сепак, истовремено се многу љубоморни и се сомневаат во секој чекор на партнерот. Покрај тоа, многу лесно можат да се навредат, па треба да бидете многу внимателни што зборувате со нив и на кој начин разговарате.

 

Слични објави

Болни раскинувања, но и среќни епилози – ЉУБОВЕН ХОРОСКОП ЗА МАЈ

Igor

Модната икона Коко Шанел во слободно време била нацистички шпион!

Слободен Печат

Овие топ-модели ги издвојува нивната необична убавина од останатите! (ВИДЕО)

Еспресо

Стереотипи за жените во кои треба да престанете да верувате!

Слободен Печат

Што треба да видите и пробате ако патувате во Сицилија (ФОТО)

Еспресо

МЕЛАНИЈА ТРАМП ја откри тајната за својот изглед: 4 правила кои никогаш не ги прекршила

Igor

Остави Коментар

20 − девет =

Слични објави

МЕЛАНИЈА ТРАМП ја откри тајната за својот изглед: 4 правила кои никогаш не ги прекршила

Igor

Џеј Ло планира да се отсели од Америка? Светската ѕвезда издвои две локации каде би сакала да живее! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ова се најчестите причини зошто жените се одљубуваат!

Еспресо

Центарот за Социјални работи поднесе кривична пријава против Северина!

Васко Спасоски

Џеј Ло во најсексапилното деловно издание досега! (ФОТО)

Еспресо

2 хороскопски знаци за кои јуни и јули ќе бидат одлични љубовни месеци

Igor