Категорија: Ви Препорачуваме

Ви Препорачуваме Лајфстајл

БРЕД ПИТ И АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СЕ РАЗВЕДУВААТ ТРИ ГОДИНИ: Сега холивудскиот актер и поставил УЛТИМАТУМ на бившата сопруга

Igor
Бред Пит и Анџелина Џоли веќе три години се разведуваат, а сега славниот актер и поставил ултиматум на поранешната сопруга. Холивудскиот актер има впечаток дека...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Фановите загрижени: Познатата пејачка ИСЧЕЗНАЛА?

Igor
Австралиската пејачка Иги Азалеја ги затворила сите свои налози на друштвените мрежи на 27 мај, кога на интернет беа објавени нејзините разголени фотографии што ги...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Партнерите ги остави без наследство од 98 милиони – Во чии раце ќе оди богатството на Џорџ Мајкл?

Igor
Еден од најбогатите светски вокали Џорџ Mајкл не им оставил ништо од своето богатство на поранешните партнери после смртта. Поголемиот дел од својот имот пејачот...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

По разводот и борбата за старателство БРЕД ПИТ најде време и за НОВА ЉУБОВ?!

Igor
Во јули 2017 година, само една година откако неговата сопруга Анџелина Џоли поднесе барање за развод, животот на Бред Пит речиси се распаѓаше. Тогаш беше...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Ја предвидел својата судбина пред 21 година: Еве како Родригез знаел дека Џеј Ло ќе му биде вереница! (ВИДЕО)

Igor
Двегодишната љубов меѓу Џенифер Лопез и Алекс Родригез во март оваа година беше крунисана со романтична веридба на плажа. Но, некогашниот безбол играч од раните...
Ви Препорачуваме

Чудни навики во исхраната на познатите

Igor
Многу познати личности имаат свои посебни начини во подготвување и консумирање на храната. Некои од нив сакаат посебни состојки, други користат чудни намирници, трети сакаат...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

ЉУБОВЕН ТРИАГОЛНИК: Го донела љубoвникот да живее со нејзе и со сопругот

Igor
Познатата глумица Тилда Свиндон е една од оние славни личности кои не се стегаат да го живеат животот како што сакаат, што е секако причина...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Готово е! Ирина се иселила од куќата на Бредли Купер

Igor
Американските медиуми пренесуваат дека манекнката со ќеркичката Леа се иселила од луксузната куќа на својот досегашен парттнер. „Се обидуваат поради нивната ќеркичка. Ама не е...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Нејзиниот љубоморен испад стана ВИРАЛЕН ХИТ: БИЈОНСЕ му го прости неверството, но не му го заборави (ВИДЕО)

Igor
За проблемите од својата брачна криза и двајцатаа пееја и јавно признаа што се случило. Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи се појавија на еден...