Категорија: Ви Препорачуваме

Ви Препорачуваме Лајфстајл

Без грам срам Кејт го носела овој фустан на себе кога прв пат го сретнала Вилијам, а еве каков бил неговиот КОМЕНТАР! (ФОТО)

Igor
Фустанот во кој војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон го завела принцот Вилијам е парче облека за кое никогаш не би ни помислиле дека ќе му...
Ви Препорачуваме Кујна

Оваа намирница треба често да ја користите во исхраната (ВИДЕО)

Igor
Компирот е најкористената намирница во континенталната исхрана. го подготвуваме на различни начини, а денес е тешко да се замисли диета без компир. Неговите љубителите ќе...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Славна манекенка позираше гола на 48 години: Староста треба да се слави! (ФОТО)

Igor
Една од најпознатите и најуспешните светски манекенки, Клаидија Шифер, преку голи фотографии кои ги објави на Инстаграм, покажа дека и понатаму изгледа фантастично. Клаудија се...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

ГО НАПАДНАЛА БИВШАТА ЖЕНА: Актерот крвав, на носилки и со изгореници од цигари по лицето

Igor
Џони Деп поднел тужба против поранешната сопруга Амбер Херд, а како доказ за нејзиното насилно однесување во медиумите објавил фотографија на која се гледа дека...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Џенифер Лопез призна нешто што изненади многумина (ВИДЕО)

Igor
Музичката ѕвезда Џенифер Лопез пред неколку дена го прослави 50-от роденден и ги шокираше фановите. Таа дури вчера на YouTube објави видео под називот „Ден...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

НЕ Е БРЕДЛИ: Лејди Гага има ново момче! (ФОТО)

Igor
Папараците на магазинот „Пипл“ ја фотографираа Лејди Гага како се бакнува со Ден Хортон, кој е монтажер на звук. Тие се снимени во Лос Анџелес,...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

ДУРИ СЕГА ПОЧНУВА СКАНДАЛОТ: Се појави побегнатата жена на шеикот од Дубаи

Igor
Откако побегна од шеикот, принцезата Хаја е фотографирана пред судот во Лондон, каде започнала борбата за старателство над децата. Со нејзе биле нејзината адвокатка и...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

„Се уште сме фраери”: Славните актери Сталоне, Шварци и Долф со хит снимка го воодушевија светот (ВИДЕО)

Igor
Снимката на која тројцата се шегуваат на сметка на својот изглед за седум часа била прегледана од речиси милион и пол луѓе. Холивудските актери, Арнолд...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Војводите од Сасекс на мета на критичарите: Соседите им прават проблем (ФОТО)

Igor
Војводите од Сасекс, принцот Хари и Меган Маркл повторно се најдоа на мета на критичарите и тоа се поради своите незадоволни соседи, меѓу кои многумина...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Слики кои го заобиколија целиот свет: Кејт Мидлтон потклекна пред ботоксот (ФОТО)

Igor
Кејт Мидлтон (37) привлекува внимание каде и да се појави со својот префинет изглед, но Војвотката од Кембриџ не успеа да им одолее на естетските...