Категорија: Стил

Ви Препорачуваме Стил Тренд

Одличен крој, уште подобра боја: Меланија Трамп ја заврши посетата на Индија во голем стил! (ФОТО)

Еспресо
Меланија Трамп им одржа уште една модна лекција на сите… Меланија Трамп успеа повторно да ги воодушеви сите со своето последно појавување. Со ова појавување...
Ви Препорачуваме Стил Тренд

Кери Бредшо повторно шета на улиците во Њујорк – Сара Џесика Паркер лансираше нова колеција (ФОТО)

Еспресо
Сара Џесика Паркер се уште го живее ликот на Кери Бредшо кој го играше во мегапопуларната серија „Сексот и градот“, што го потврди со својата...
Ви Препорачуваме Стил Убавина

Манекенката со Даунов синдром ја водеше ревијата на Модната недела во Њујорк! (ФОТО)

Еспресо
Манекенката од Порторико Софиа Јирау (22) неодамна прошета на Модната недела во Њујорк. Софиа е родена со Даунов синдром, а ова ѝ беше прва ревија...
Ви Препорачуваме Стил Убавина

Неодоливата Анита Херберт е фитнес модел со многу успеси во својата кариера! (ФОТО)

Еспресо
Анита Херберт е професионален бикини спортист и фитнес модел со потекло од Унгарија. View this post on Instagram There are 2 types of people when...
Ви Препорачуваме Стил Тренд

Комплетно ја засени Иванка: Меланија Трамп воодушеви во фустан вреден 1.800 долари (ФОТО)

Еспресо
Првата дама на Америка е позната по своите деловни модни комбинации, но на патувањето во Индија ја откри и нејзината забавна страна кога станува збор...
Ви Препорачуваме Стил Тренд

Кралицата Летиција докажа дека дури и деловниот стил може да биде забавен! (ФОТО)

Еспресо
Кралицата Летиција од Шпанија (47) и кралот Филип (52) ги угостија претставниците на медиумите од нивната земја во знак на одбележување 30 години од основањето...
Ви Препорачуваме Стил Тренд

Се враќа во мода најомразениот тренд од 2000-та година! (ФОТО)

Еспресо
Модните стручњаци открија дека во периодот кој следи нè очекуваат ексцентрични модни парчиња, како и еден провокативен и заборавен тренд кој доминираше на почетокот од...
Ви Препорачуваме Свет Стил Сцена Тренд

Малку жени би се осмелиле вака облечени да излезат од дома: За стајлингот на манекенката зборува цел свет! (ФОТО)

Еспресо
Ресите и сребрената боја се во тренд, но кога ќе ги искомбинирате како Алесандра Амбросио тогаш тоа се претвора во стајлинг кој ја преминува границата...
Ви Препорачуваме Стил Тренд

Индија збудале по Меланија Трамп, а таа воодушеви со стајлингот (ФОТО)

Еспресо
Индија збудале по Меланија Трамп… Пред оваа дама да дојде во оваа земја, таму насекаде можеа да се видат билборди кои го најавуваат нејзиното доаѓање...
Ви Препорачуваме Стил Тренд

Џесика Алба и нејзината ќерка изгледаат како близначки! (ФОТО)

Еспресо
Една од најубавите холивудски актерки има достоинствена наследничка. Ќерката (11) на Џесика Алба и продуцентот Кеш Ворен Хонор е буквална копија на својата мајка, а...