Категорија: Балкан

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

БЕЗ 30.000 ЕВРА НЕ ОДИ ВО ШОПИНГ – Запознајте ја српската Шерон Стоун: Живееше живот како од бајките, а потоа и се случија ДВЕ СТРАШНИ ТРАГЕДИИ (ФОТО)

Еспресо
Вукица Вучуревиќ медиумите ја нарекоа српската Шерон Стоун… my house Publiée par Vukica Vucurevic sur Mercredi 17 novembre 2010 Една од најатрактините Србинки и ќерка на...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

СЕ ПРИЛЕПИ ДО НЕГО И НЕ ГО ПУШТА – Марија Шерифовиќ во Америка ужива со НЕГО! (ВИДЕО)

Еспресо
Во неговата прегратка е најсигурна… Марија Шерифовиќ малку работи, малку одмара. Пејачката во моментот се наоѓа на турнеја во Канада и Америка, но се труди...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

ГИ ИСТАКНА ГРАДИТЕ ВО ПРЕДЕН ПЛАН: Сања Кужет во ова издание се уште НЕ СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ! Водителката НИКОГАШ ПОУБАВА! (ФОТО)

Еспресо
Водителката Сања Кужет највото издание на „Ѕвездите на Гранд“ го направи уште поинтересно. Нежно розевиот фустан јасно ја истакна нејзината витка фигура, а градите и...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

НЕ ЖАЛИ ПАРИ ЗА НЕА: Ќерката на Чола носи облека од 2.000 евра, а на Инстаграм често ПРОВОЦИРА! (ФОТО)

Еспресо
Неговата миленичка ми е најдрагоцена… Уна Чолиќ, постарата ќерка на легендарниот пејач Здравко Чолиќ, е многу популарна на социјалната мрежа Инстаграм. View this post on...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Дара Бубамара дава 5.000 евра за нејзиниот син да не се дружи со „глупавите селски деца“

Еспресо
Пред неколку месеци српската пејачка Дара Бубамара успеа да го налути целиот Балкан… Турбо-фолк пејачката Дара Бубамара пред неколку месеци го налути Балканот кога државните...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Нивес Целзиус покажа дел од телото кој вообичаено го крие кога се слика и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Еспресо
Провокативната Нивес Целзиус има нова боја на коса, но кој би го забележал тоа… Интригантната Нивес Целзиус овој пат со следбениците на Инстаграм сподели дел...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Тереза Кесовија се враќа на сцената: Ова едноставно не сакав да го пропуштам (АУДИО)

Еспресо
Познатата пејачка Тереза Кесовија (82), неодамна излезе од комфорната зона и одлучи да оствари соработка со групата „Лет 3“ на новата верзија на песната „Сам...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Ќерката на познатиот пејач Драган Којиќ – Кеба заврши зад решетки! (ФОТО)

Васко Спасоски
Наташа Којиќ Таша, ќерката на фолкерот Драган Којиќ Кеба, веќе со години живее и работи во Америка, каде што создава музика за филм, но исто...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Луна Џогани го промени изгледот, па некои од фановите велат дека копира позната пејачка!

Васко Спасоски
Луна Џогани (24) потполно го промени имиџот, а нејзината нова фризура и стајлинг, дефинитивно привлекоа големо внимание и лавина коментари. Џогани на својот Инстаграм објави...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Раскопчана кошула без градник под неа: Дали ова е најпровокативната фотка на Анастасија Ражнатовиќ? (ФОТО)

Васко Спасоски
Анастасија Ражнатовиќ се врати од одморот на Тајланд, каде  со нејзното момче Ѓорѓе Куљиќ помина неколку дена. Ќерката на Цеца ги наплни батериите пред новите...