Категорија: Сцена

Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Тања Савиќ ја објави најпровокативната фотографија досега (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата српска пејачкаТања Савиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија која никого не остави рамнодушен. Тања објасни дека фотографијата е направена минатата година и дека...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Ретко кој го може ова: Пејачката Гоца Тржан откри колку пати имала секс во еден ден!

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Гоца Тржан секогаш била без „влакна на јазикот“, па овој пат одговори на доста провокативно прашање. Пејачката се согласи да каже колку...
Ви Препорачуваме Дома Слајдер Сцена

Имаше супер кариера во Македонија, но се пресели во Америка и сега снима пренкови кои имаат милиони прегледи! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Сигурно повеќето од вас се сеќаваат на пејачката Оливера Ѓоргоска која пред неколку години ја напушти Македонија и се пресели во Америка за да продолжи...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Конечно откри зошто сопругот Душко Тошиќ ја избриша од Инстаграм! (ФОТО)

Васко Спасоски
Разводот на Јелена Карлеуша – е еден од најбараните термини на „Гугл“. Пејачката и фудбалерот минатата година имаа бројни проблеми, но тоа не влијаеше значително...
Ви Препорачуваме Дома Слајдер Сцена

Интервју со младата пејачка Олгица Шапковска: Не е важен изгледот, важно е чувството кое го изразувам преку песната!

Васко Спасоски
Младата пејачка Олгица Шапкоска беше вистинско освежување на овогодинешното 35. издание на реномираниот музички фестивал „Макфест“, кој традицонално се одржа во Штип. Олгица на фестивалот...
Ви Препорачуваме Дома Слајдер Сцена

Елена Ристеска: Грев е што солзите за покојниот татко ги искористија за лајкови!

Васко Спасоски
Пејачката Елена Ристеска деновиве беше гостинка во една наша позната емисија, каде во рамки на интервјуто пејачката зборуваше за својата козметичка линија, „ЕРА“, како и...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Мажите полудеа: Софија Вергара позира гола во када! (ФОТО)

Васко Спасоски
Актерката на социјалните мрежи често објавува фотографии од стари фотосесии или снимања. Во својата младост таа била желба на многу мажи, а денес таа желба...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Ќе ве освои на прва: Џон Леџенд со солзи во очите запеа за сопругата Криси Тајген и бебето кое го изгубија! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Синоќа во Лос Анџелес беа доделени музичките награди „Billboard“, а свои настапи имаа Малума, Сиа, Алиша Кис, Шон Комбс, како и Бренди, која за првпат...
Ви Препорачуваме Дома Слајдер Сцена

Гоца Тржан шокираше со нејзината изјава: Тоше Проески не беше скромен! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Српската пејачка Гоца Тржан која соработуваше со Тоше Проески и заедно го снимија дуетот „1200 милји“, денеска, на денот на неговата смрт, сè уште со...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Таа е најзгодната пејачка на српската естрада: Младата Милица Павловиќ во долна облека се снима на огледало! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Милица Павловиќ отсекогаш воодушевува со својот изглед, па така беше и овојпат. Имено, пејачката на својот Инстаграм профил објави видео на кое...