Категорија: Народ гледа

Народ гледа Слајдер

ВИДЕО: Сакаше да ја запроси, па доби удар во глава: Но, погледнете го крајот!

Васко Спасоски
Романтично запросување во Дизниленд тргнало наопаку – момчето кое има историја на лажно клекнување, предизвика интересна реакција на девојка му, но на крајот се завршило...
Ви Препорачуваме Народ гледа Слајдер

ВИДЕО: Како ќе го прославиме Божиќ во време на корона? Ова е најтажната божиќна реклама од која ќе ви се насолзат очите…

Васко Спасоски
Во рекламата се појавува момче кое е многу загриженo за овој Божиќ поради сè што се случува во светот, па ги запрашува родителите: „Дали тој...
Ви Препорачуваме Народ гледа Слајдер

Зошто петок и зошто 13? Дали петок 13-ти е навистина несреќен?

Васко Спасоски
Денеска е петок 13, ден кој отсекогаш се сметал за ден со лоша среќа, а некои истражувачи објаснуваат и зошто е тоа така. Широко распространетото...
MacedonianAlbanianBulgarian